Zamerané na ružovú alebo čo v interiéroch letí?

Tagy:  byt, bývanie, dom, interiér, dizajn, jar, farby, ružová, trendy

Sponzorované odkazy:

Zamerané na ružovú alebo čo v interiéroch letí?

Interiéry podliehajú trendom rovnako tak ako móda vo vašich šatníkoch a skriniach. Možno sa trendy nemenia tak často, ale napriek tomu nebudú určité prvky moderné nekonečne a v každej novej sezóne sú tiež v kurze určité farby, odtiene, motívy, kombinácie a mnoho ďalších špecifických prvkov, ktoré bývaniu dodajú šmrnc a štýl. Spolu s jarou tento rok samozrejme prichádza mnoho atraktívnych noviniek, ktoré sa nesú v duchu výrazných farieb a jemných pastelových tónov plných optimizmu, životného nadhľadu a veselia. A aká farba je pre váš byt či dom tento rok úplne ideálna? Vyskúšajte ružovú vo všetkých možných podobách.

Posteľná bielizeň je nesporne neoddeliteľnou súčasťou každej spálne alebo spacej časti garzónky. Vzhľadom k tomu, že sú obliečky a plachta dosť na očiach a ak nemáte praktický úložný priestor, do ktorého periny uložíte, mali by ste si vždy vybrať bielizeň podľa poslednej módy, ktorá bude nielen praktická a príjemná, ale aj trendy. Skvelým tipom sú kolekcie na e-shope NORDSTROM.COM, kde teraz nakúpite napríklad tieto obliečky a plachty v jemných farbách, ktoré potešia mladé ženy, ale aj dievčatá. Cena posteľného prádla je na e-shope 44 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Ružové môžu byť tiež úplné detaily a maličkosti, ktorých by ste si v obchode sotva všimli, ale v byte budú neodolateľné a neprehliadnuteľné. Reč je napríklad o rastlinách a iných prírodných dekoráciách. Ak vás už nebavia prvoplánové rezané kvety alebo ruže, kúpte si malý stromček alebo ker s ružovými listami a kvetmi, ktorý za prvé senzačne vyzerá, ale aj krásne vonia, čo iste oceníte. Cena dekorácia je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM skvelých 62 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Ružovou farbou môžete potešiť aj svoju návštevu alebo si len pravidelne spríjemňovať popoludňajšiu kávu alebo relaxáciu pri čaji a sušienkach. Na e-shope NORDSTROM.COM teraz nájdete kolekciu porcelánu v jemných pastelových a prírodných tónoch, ktoré sa dokonale hodia takmer do každého interiéru a navyše plnia praktickú funkciu. Cena napríklad tejto štýlovej dózičky na cukor alebo iné drobnosti vás bude stáť 39 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Pokiaľ máte doma kvety, o ktoré je potrebné sa pravidelne a predovšetkým s láskou starať, potom veľmi dobre viete, že sa nezaobídete bez drobností ako je napríklad kanvička na vodu. Zaobstarať si môžete klasický plastový variant z OBI alebo Baumaxu, ktorá je síce praktickosť sama, ale na kráse príliš nepochytila. Alebo môžete štýlovo investovať do krásneho keramického kúsku v roztomilej ružovej farbe. Konvička bude dokonalým doplnkom interiéru a zalievanie kvetov s ňou bude jedna báseň. Cena kanvičky z kolekcie značky Mario Luca Giustti Pallini je 45 €, a to na e-shope LUISAVIAROMA.COM alebo NORDSTROM.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok Zamerané na ružovú alebo čo v interiéroch letí? bol publikovaný 14. dubna 2016 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...