Veselé dávkovače potravín

Tagy:  smartspace, dry-food dispenser, zevro, dávkovač potravín, suché potraviny, úschova potravín, cestoviny, ryža, corn flakes, dózy na potraviny, plechovky na potraviny

Sponzorované odkazy:

Veselé dávkovače potravín

Nájsť správny úložný priestor pre potraviny je vskutku ťažkým orieškom pre väčšinu slovenských domácností. O to horšie je to v prípade surovín, ktoré používame dennodenne a preto ich potrebujeme mať pri ruke. Riešením pre väčšinu z nás sú sklenené dózy, najrôznejšie plechovky, škatuľky alebo vrecúška, ktoré sa voľne povaľujú na kuchynskej linke.

Dokonalým riešením sú veselé dávkovače, ktoré ponúkajú estetický i praktický úložný priestor pre suché potraviny. Dávkovače prinášajú do kuchýň moderné riešenie skladovania potravín a sú ideálne pre maximalizáciu priestoru.

Veľmi ľahké umiestnenie dávkovača na stenu zabezpečí voľný pohyb pri práci v kuchyni. Potraviny umiestnené v dávkovači sú veľmi dostupné všetkým členom domácnosti, stačí jednoducho otočiť kolieskom a obsah máme v miske. Ideálny pomocník pre rodičov, ktorí prítomnosťou dávkovačov podporia nezávislosť detí, pretože sa naučia sami a veľmi radi obsluhovať.

Dávkovače sú navrhnuté tak, aby v nich potraviny vydržali čerstvé po dobu štyridsaťpäť dní. Dávkovače môžeme plniť cestovinami, ryžou, kávou, orechmi, fazuľou, ovsenými vločkami, corn flakes alebo cukrovinkami.

Dávkovač Smart Space je účinný pomocník do každej kuchyne, ktorý si možno zaobstarať približne za 50 amerických dolárov.

veľmi praktický pomocník do každej domácnostiveľmi praktický pomocník do každej domácnosti
nástenné dávkovače nezaberajú žiadne miestonástenné dávkovače nezaberajú žiadne miesto

Zdroj: http://design-milk.com/…ser-by-zevro

Článok Veselé dávkovače potravín bol publikovaný 13. září 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...