Automatický dávkovač zubnej pasty

Tagy:  pasta, zubná pasta, dávkovač, automat, dávkovač zubnej pasty, kúpeľňa, umývadlo, doplnky, kúpeľňové doplnky, dávkovanie, zuby, čistenie zubov

Sponzorované odkazy:

Automatický dávkovač zubnej pasty

Život sa zdá byť čím ďalej, tým jednoduchší a to predovšetkým vďaka moderným technológiám, ktoré nám žitie uľahčujú. K novinkám patrí automatický dávkovač zubnej pasty, vyrobený z tvrdého plastu, disponujúci niekoľkými funkčnými tlačidlami.

Automatický dávkovač zubnej pasty nám uľahčuje nielen manipuláciu, šetrí priestor a navyše pôsobí dizajnovo. K prednostiam dávkovača patrí teda v prvom rade jednoduché použitie, minimálne úsilie pri dávkovaní a čistota.

Na dávkovanie zubnej pasty na kefku nám stačí len jedna ruka, čo ocenia predovšetkým tí, ktorí sa stále ponáhľajú, ďalej deti a starší ľudia. Dávkovač tiež šetrí miestom, zubná pasta v tube nám už nebude nikde prekážať alebo vyčnievať.

Do prístroja je však potrebné kupovať špeciálne náplne obsahujúce zubnú pastu. Hoci na zahraničnom trhu je ponuka široká, náš trh je zatiaľ týmto tovarom nedotknutý. Problém nastane vtedy, keď budete chcieť zmeniť značku zubnej pasty, pretože rad automatických dávkovačov funguje na konkrétne balenie.

Jedno je však jasné: pokrok nepozná hranice a tak je len otázkou času, kedy pribudnú ďalšie technicky vyspelé výrobky, ktoré nám uľahčia či možno priťažia.

http://www.hometone.com

Článok Automatický dávkovač zubnej pasty bol publikovaný 18. dubna 2014 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...