Chňapky do kuchyne: ručne šité a maľované

Tagy:  chňapka, chňapky, kuchynská chňapka, chňapka do kuchyne, textílie, textil, kuchynské textílie

Sponzorované odkazy:

Chňapky do kuchyne: ručne šité a maľované

Do kategórie „kuchynský textil“ bezpochyby patria aj chňapky, ktoré sú nepostrádateľným pomocníkom najmä v čase varenia. Sú ideálnym pomocníkom najmä pri manipulácii s ťažkým, horúcim riadom, kedy tradične používané utierky ťažko plnia bezpečnú funkciu.

Pri správnom výbere nemusia chňapky plniť len stránku praktickú, môžu sa stať výrazným interiérovým prvkom a oživiť tak mnohokrát nudný kuchynský priestor. V tomto prípade však platí, že je nutné vyberať originály, najlepšie také, ktorými nie je masívne zaplavený trh.

Ručne šité chňapky dokážu vniesť do interiéru určité čaro, nie svojim tvarom či materiálmi, ale výnimočným a detailným spracovaním.

Predstavíme si chňapky ručne šité a maľované, chňapky, ktoré by sme kedysi mohli hľadať v skriniach našich babičiek, chňapky nostalgické a romantické. Ponuka chňapiek pani Lenky vypovedá o tom, že aj maličkosti dokážu úplne zmeniť pohľad na kuchynské textílie.

Chňapky sú vyrobené z kvalitného materiálu, sú ručne šité z bavlnených a ľanových látok, zdobené paličkovanými krajkami. Vrchný diel chňapky je zdobený maľovanými motívmi, textilné francúzskou farbou, ktorá sa do látky starostlivo zažehľuje. K výrobe sú použité len veľmi kvalitné, české ručne tkané látky, ktoré pochádzajú z dielničky v Podkrkonoší. Tiež ponuka motívov je veľmi pestrá, na chňapkách sa objavuje predovšetkým tematika bylinková, nechýba nechtík lekársky, harmanček, materina dúška či šípky.

Vysokú bezpečnosť a ochranu proti popáleniu zaisťuje termolín, ktorým je chňapka vypodložená z oboch strán. Vnútri je chňapka vyplnená kvalitnou bavlnenou látkou, ktorá zakrýva termolín a ponúka tak komfortný dotyk s pokožkou ruky. Veľkosť chňapiek je univerzálna, kuchynské rukavice sú vhodné aj pre mužov, ktorí v kuchyni určite radi pomôžu…

Chňapky možno zakúpiť v obchodíku u pani Lenky, na adrese: http://www.fler.cz/lenka-vcelka

nežné, romantické a napriek tomu tak silnénežné, romantické a napriek tomu tak silné
ručná maľba chňapiek je úplne originálnaručná maľba chňapiek je úplne originálna
veľkosť je univerzálna, vhodná aj pre mužovveľkosť je univerzálna, vhodná aj pre mužov

zdroj a foto: http://www.fler.cz/lenka-vcelka

Článok Chňapky do kuchyne: ručne šité a maľované bol publikovaný 17. září 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...