Varím, varíš, varíme alebo novinky z kuchyne

Tagy:  bývanie, dom, byt, varenie, náčinie, novinky, eshop, e-shop

Sponzorované odkazy:

Varím, varíš, varíme alebo novinky z kuchyne

Kuchyňa je nesporne nepostrádateľnou súčasťou každého bytu a domu a máloktorá žena, ktorá rada varí alebo pečie, by sa dokázala poriadne vyžiť a plne realizovať v kuchyni, ktorá nie je dostatočne vybavená a jednoducho neobsahuje všetko potrebné. Okrem klasických kuchynských propriet existuje neuveriteľné množstvo doplnkov, inovácií a „vecičiek“, ktoré prípravu jedla a celkový pobyt strávený v kuchyni spríjemňujú a zjednodušujú. Pozrite sa na kuchynské novinky a vymoženosti, ktoré by vás mohli potešiť.

Každá funkčná rodina by svoj deň mala začať raňajkami, a to ideálne spoločne. Kedy inokedy, než práve ráno, než sa rozutekajú do všetkých možných svetových strán, si dokážete spoločné jedlo poriadne vychutnať? Raňajky sa môžu stať veľmi príjemnou tradíciou plnou chuťových vnemov a zaujímavých nápadov. Radi pripravujete pre svojich najbližších miešané vajíčka alebo volské oká? Potom je presne pre vás určená sada interaktívnych formičiek na vajcia, ktoré už budú baviť aj vaše deti. Formičky navyše môžete využiť napríklad aj na prípravu lievancov alebo palaciniek. Cena formičiek je na e-shope ROSEGAL.COM 5 €.

Autor: ROSEGAL.COMAutor: ROSEGAL.COM

Kuchyňa neustále prechádza radom zmien a rovnaké je to aj u kuchynského riadu a náčinia. Hrnce, panvice, zapekacie misky a formy na torty a bábovky. Všetko prechádza inováciami a nápadmi, ako všetko zlepšiť, zjednodušiť a preto sa u vás doma môžu objavovať nádoby plastové, liatinové, teflónové, silikónové, sklenené a mnohé ďalšie. Pokiaľ ale milujete pečené mäso, zeleninu a radi zapekáme cestoviny alebo zemiaky, potom by vám nemal chýbať klasický keramický hrniec, ktorý je skrátka nenahraditeľnou jednotkou na trhu. Obstarajte si tento štýlový variant s ľudovými motívmi. Zapekací hrniec zoženiete na e-shope NOVICA.COM za 90 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Síce platí, že poctivého nepáli, ale ani ten najpoctivejší človek by si netrúfol vybrať vriaci hrniec alebo plech s cukrovinkami z rúry holou rukou. Už naše babičky používali rukavice, ľudovo nazývané „chňapky“. Tie sú však obvykle z látky a bohužiaľ, ani tá nezabráni spáleniu alebo horúčave. Inovatívnou novinkou sú v tomto smere silikónové rukavice, ktoré nevedú teplo a vašej pokožke sa tak nemôže nič stať. Silikónové rukavice v mnohých farebných variantoch zoženiete na e-shope GROUPON.COM už od skvelých 12 € za kus.

Autor: GROUPON.COMAutor: GROUPON.COM

Milujete pečenie a bábovka na vašom stole obvykle nesmie chýbať? Potom vás možno už klasické formy prestávajú baviť a radi by ste prekvapili niečím netradičným, čo určite ocení nielen rodina, ale aj vaši priatelia a akákoľvek návšteva. Pozrite sa na e-shop NOVICA.COM, kde zoženiete štýlové zapekacie misky napríklad v tvare medveďa, ananásu alebo anjelika. Cena misiek sa pohybuje okolo 18 € za kus.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Článok Varím, varíš, varíme alebo novinky z kuchyne bol publikovaný 15. srpna 2016 v 08.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...