5 kuchynských noviniek, ktoré sú jednoducho super!

Tagy:  doplnky, varenie, pečenie, príprava, jedlo, kuchynskí pomocníci

Sponzorované odkazy:

5 kuchynských noviniek, ktoré sú jednoducho super!

Existuje rad nevyhnutností a pomôcok, bez ktorých sa počas prípravy večere alebo pečenia narodeninovej torty, jednoducho nezaobídete. Kuchynskí pomocníci už ale dávno nie sú len nutnosťou, ale aj bytovým doplnkom a dekoráciou, sú nielen neuveriteľne funkčné, ale tiež príjemné na manipuláciu a vzhľadovo úplne dokonalé. Čerpajte inšpiráciu z najnovších dizajnových kolekcií a kúpte si do svojej zbierky novinky, ktoré sú na prvý pohľad úplne neodolateľné.

Už nikdy žiadna spálenina

Každý, kto doma varí, sa aspoň raz za život popálil o rozpálený plech alebo dvierka rúry. Ľudská nepozornosť je bežná a niektoré domáce „chňapky“ zasa absolútne k ničomu. Ak nechcete v kuchyni riskovať úraz, kúpte si túto štýlovú novinku z e-shopu CASA, kde nájdete nespočetné množstvo praktických „chňapiek“ a utierok, ktoré sú nielen dizajnovo veľmi trendy, ale navyše majú silikónové vnútro, vďaka ktorému sa už nikdy nepopálite. Ceny sa pohybujú od 35 € za kus.

Autor: CASAAutor: CASA

Vpustite do varenia farby

Drvivá väčšina kuchynských pomocníkov je z nerezu a v nudných a neutrálnych farbách. Prečo by ste si ale varenie trochu nespríjemnili farbami, o ktorých je známe, že dokážu veľmi efektívne zdvihnúť náladu? Kúpte si napríklad túto súpravu exkluzívnych švajčiarskych nožov, ktoré nielen skvelo krájajú, ale k tomu dobre vyzerajú. Na e-shope BLISSHOMEANDDESIGN vás vyjdú na 70 € za 4 kusy.

Autor: BLISSHOMEANDDESIGNAutor: BLISSHOMEANDDESIGN

Stolovanie v luxuse

Stolovanie je neoddeliteľnou súčasťou raňajok, obeda alebo večere, ktorému bohužiaľ veľa rodín nevenuje dostatočnú pozornosť. To je samozrejme ohromná škoda, pretože spoločne strávené chvíle s rodinou, sú na nezaplatenie. Dajte svojmu jedálnemu stolu trochu štýl a kúpte si krásny a exotický riad z obchodu BED BATH AND BEYOND, kde napríklad túto exkluzívnu súpravu si obstaráte za 70 €.

Autor: BEDBATHANDBEYONDAutor: BEDBATHANDBEYOND

Servírujte vždy pohodlne

Iste ste mnohokrát zažili situáciu, kedy ste chceli podávať jedlo, ktoré by nemalo stáť samovoľne na doske stola alebo ste potrebovali rýchlo odpratať poháre či špinavý riad. V každej domácnosti by sa mala nachádzať súprava tácok a podnosov, ktoré vám mnohokrát uľahčia veľa práce. Ak ste si doteraz nič také nekúpili, pozrite sa na stránky e-shopu ONEKINGSLANE, kde si určite vyberiete, a to už od 25 € za kus.

Autor: ONEKINGSLANEAutor: ONEKINGSLANE

Exkluzívne kúsky ako z cukrárne

Podarilo sa vám upiecť exkluzívny cukrársky kúsok v podobe lahodnej torty, ale teraz sa pred vami nachádza otázka, ako ho vlastne efektívne naporciovať? Potom prestaňte rozmýšľať a kúpte si súpravu na porciovanie tort, zákuskov a koláčov, vďaka ktorej bude každý kúsok absolútne rovnaký a navyše bude vyzerať ako z profesionálnej cukrárne. Cena súpravy sa na e-shope COOKING pohybuje okolo 22 €.

Autor: COOKINGAutor: COOKING

Článok 5 kuchynských noviniek, ktoré sú jednoducho super! bol publikovaný 5. února 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...