Barový pult v kuchyni

Tagy:  bar, barový pult, poháre na víno​​, víno​​, kuchyňa, relax, káva, posedenie, jedálenský stôl

Barový pult v kuchyni

Máte pocit, že vaša kuchyňa má naozaj všetko, čo správna moderná kuchyňa má mať? Skúste ju oživiť a vyladiť v modernom duchu. Úplnou čerešničkou na torte môže byť napr. barový pult, ktorý je vhodný nielen na zábavu a relax, ale tiež ponúka praktické riešenie pri varení.

Moderná kuchyňa

Správna moderná kuchyňa by mala mať nielen celý rad šikovných a praktických pomocníkov, ale aj barový pult, ktorý celý priestor dokáže príjemne zútulniť a poskytne menej oficiálne posedenie a to nielen s priateľmi. Bar vynikne ako v malých kuchyniach, tak aj vo veľkom priestore.
Vo veľkej kuchyni väčšinou slúži skôr k zábave a menej slávnostnému stolovaniu.

Barový pult

Existujú samostatne stojace barové pulty, ktoré môžu byť úplne jednoduché alebo majú úložný priestor, či už ide o zásuvky, police alebo majú zabudovanú umývačku. Veľmi praktické sú najmä tie, ktoré majú vodorovné madlo, na ktoré možno podľa potreby zavesiť napr. chňapky, utierky alebo dekoráciu.
Ak máte peknú kuchyňu a nechce sa vám kupovať novú, stačí si pult iba dorobiť a prirobiť k existujúcej kuchyni. V tomto prípade myslite najmä na rovnaký štýl ako má vaša kuchyňa a dolaďte moderný dizajn tým správne zvoleným materiálom. Barový pult by mal ladiť s ostatným interiérom nielen, čo sa materiálu týka, ale aj celkovým dizajnom.

Jedálenský stôl

Ak si barový pult zaobstarávate nielen ako pracovnú plochu, ale budete sa snažiť ho využiť aj ako jedálenský stôl, vyberte si skôr širšiu dosku, ktorá nielen umožní pohodlnejšiu a komfortnejšiu manipuláciu s taniermi, ale aj s hrnčekmi alebo pohármi na víno​​. Spríjemnite si chuť kvalitného vína a vychutnajte si ho z kvalitného skla zo slovenských sklární. Poháre sú nielen vysoko kvalitné, ale navyše majú naozaj dokonalý tvar.
Vychutnajte si popoludňajšiu kávu pri domácom bare. Robusta s nahorkastou arómou bude chutiť výborne, ak sa pohodlne usadíte vo vašej kuchyni a náležite si užijete pohodlie a pokoj.

autor: promenada.skautor: promenada.sk

Barové stoličky

Pri barovom pulte musíte pohodlne sedieť. K tomu vám nestačí obyčajná stolička, ale samozrejme barová, ktorá by opäť mala dokonale ladiť s celkovým interiérom a dizajnom vašej kuchyne. Perfektné sú také stoličky, ktoré majú nastaviteľnú výšku.
Pred kúpou barových stoličiek si dopredu premyslite, ako často pri barovom pulte budete vysedávať. Či pôjde iba o príležitostné posedenie, alebo či barové stoličky využijete aj niekoľkokrát denne. Barovú stoličku odporúčam vyskúšať, posedieť si na nej a vybrať presne podľa vášho želania a štýlu.
Ponuka barových stoličiek je naozaj široká, od drevených po plastové, kovové, s umelým podsedákom, s operadlom, v tvare kresielka a pod. Aj vy máte možnosť vykúzliť moderný dizajn, je to tak jednoduché.

Barová stoličkaBarová stolička
autor: katalognabytku.skautor: katalognabytku.sk

Článok Barový pult v kuchyni bol publikovaný 25. února 2014 v 06.00 v rubrike PR články. Autorom článku je Eva Arnicanová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...