Nábytok zo žiariaceho dreva

Tagy:  Nábytok, drevený nábytok, sedací nábytok, nábytok z dreva, stolička, stolík, konferenčný stolík, odkladací stolík, light wood, woods collection, Avanzini, svietiaci nábytok

Sponzorované odkazy:

Nábytok zo žiariaceho dreva

Nábytok z dreva je zárukou dlhoročnej životnosti, ktorá je spojená s prvkami trvalej hodnoty. Drevo prináša do interiéru nielen svoje typické čaro, ale aj užívateľský komfort a stopercentnú funkčnosť.

Woods Collection, od talianskej nábytkárskej spoločnosti Avanzini, je séria dreveného nábytku, ktorý sa v tme doslova rozžiari a prinesie do interiéru svetlo. Pozoruhodný pohľad sa naskytá vtedy, keď sa z jednotlivých kusov nábytku doslova predierajú farebné svetelné lúče, ktoré presvitajú medzi jednotlivými vrstvenými plátmi dreva.

Krédom spoločnosti Avanzini je vyrábať po celom svete ultramoderný nábytok z inovatívnych materiálov a technológií, ktoré patria budúcnosti. Taká je aj rada Woods Collection, nábytku etnického dizajnu a exkluzívneho dizajnu, ktorý vyniká svojimi jemnými a oblými tvarmi a rýdzo prírodnými materiálmi.

Kolekcia svietiaceho nábytku zahŕňa malé stoličky, ktoré môžu slúžiť jednak ako sedací nábytok a jednak ako malý konferenčný alebo príručný stolík. Ideálne vyniknú predovšetkým v exteriéri, kde sa so stmievaním rozžiaria do nádherných jemných odtieňov. Dobre vyniknú na balkónoch, terasách, vo vonkajšej pergole alebo altánku.

prenádherné štruktúryprenádherné štruktúry
rozmanitá kombinácia fariebrozmanitá kombinácia farieb
exkluzívny designexkluzívny design

Zdroj: http://dornob.com/…or-furniture

Článok Nábytok zo žiariaceho dreva bol publikovaný 18. září 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...