Design Spray: Ponožky pre vaše stoličky

Tagy:  ponožky, farebné ponožky, teplé ponožky, nábytok, moderný štýl, dizajn, Design Spray

Sponzorované odkazy:

Design Spray: Ponožky pre vaše stoličky

Obohatiť interiér o niečo dizajnovo veľkolepé je ťažký oriešok pre všetkých návrhárov, ktorých snom je dostať na trh niečo, čo tu ešte nebolo.
Mladí a kreatívni dizajnéri zo spoločnosti Design Spray prišli s úžasným nápadom, ktorým chceli vniesť do interiéru trocha humoru v kombinácii s výnimočným štýlom.

Horúcou novinkou sú farebné ponožky, ktoré však na seba neobliekajú majitelia, ale majitelia do nich obliekajú svoj ​​nábytok. Teplé, vzorované ponožky sú ušité na mieru štvornohému sedaciemu nábytku – stoličkám. Hoci sa vám môže zdať tento nápad dosť šokujúci a nereálny, verte, že obuté nohy stoličiek pôsobia v interiéri maximálne in. Mladá generácia návrhárov chcela poukázať na to, ako jednoducho, ale zato efektne sa dá ľudské oblečenie transformovať do nábytku.

Vedľa dizajnovej stránky majú ponožky aj funkciu praktickú, pretože chránia podlahu pred prípadnými odreninami alebo poškriabaním a zároveň pôsobia ako tlmič.

Ponuka zahŕňa širokú škálu farieb a vzorov, každý set obsahuje štyri kusy ponožiek. Svoje stoličky teda môžete obuť do jedného druhu alebo zvoliť kombinácie rôznych vzorov a farieb.

moderné farebné kombinácie a vzorymoderné farebné kombinácie a vzory
originálny prvok vo vašom interiérioriginálny prvok vo vašom interiéri

Zdroj: http://design-milk.com/…-your-chairs

Článok Design Spray: Ponožky pre vaše stoličky bol publikovaný 24. září 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...