Interiérová krása podľa AMENITY

Tagy:  interiér, dizajn, interiérové ​​doplnky, bytové doplnky, dekorácie, posteľná bielizeň, lôžkoviny, vankúš, perina, Amenity Home, Nicole Chialy, Kristini de Corpo

Sponzorované odkazy:

Interiérová krása podľa AMENITY

K dokonalému zladeniu interiéru napomáhajú nielen doplnky, ale aj bytové textílie. To, čo robí náš domov harmonický a príjemný sú dekoračné vankúše, vankúšiky, lôžkoviny, závesy, záclony, prikrývky, čalúnenie na stoličky, sedadlá alebo textilné tapety.

Dlhodobé priateľstvo dvoch mladých žien, Nicole Chialy a Kristina de Corpo, viedlo k tomu, že v roku 2004 založili dizajnovú spoločnosť Amenity.

Tieto dve ženy spája láska a vášeň ku grafike, modernému dizajnu, kvalite materiálov a kreatívnej tvorbe. Ich štýl a tvorba je ovplyvnená prírodou, korunami stromov, vetvami, decentnými farbami a elegantnou jednoduchosťou.

Spoločnosť Amenity Home ponúka širokú radu ekologicky šetrných výrobkov slúžiacich pre moderné bývanie. Potlač textílií je spracovaná farbami fungujúcimi na vodnej báze, materiál je zo 100% certifikovanej bavlny pestovanej v ekologickom prostredí s ručným spracovaním. Prvá ekologická certifikovaná kolekcia obliečok uzrela svetlo sveta v roku 2006 a od tej doby patria ekologické textílie k veľmi vyhľadávanému tovaru.

Vedľa ekologického prevedenia šetrného k životnému prostrediu disponujú výrobky spoločnosti Amenity vysokou mierou tvorivého dizajnu a originality. Nuž, posúďte sami, či by sa aj vám niektorý z výrobkov nepozdával.

Kompletný sortiment si môžete prezrieť na domovských stránkach spoločnosti www.amenityhome.com

autorky disponujú zmyslom pre krásu a estetikuautorky disponujú zmyslom pre krásu a estetiku
interiérové ​​zladenieinteriérové ​​zladenie

zdroj: http://design-milk.com/…amenity-home

Článok Interiérová krása podľa AMENITY bol publikovaný 27. září 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...