Drevené stojančeky na šperky

Tagy:  stojanček, stojančeky, stojančeky na šperky, dekorácie, praktický pomocník, praktickí pomocníci

Sponzorované odkazy:

Drevené stojančeky na šperky

V dnešnej dobe je čoraz častejšie, že dievčatá a ženy nevlastnia iba jedny náušnice či korále. Šperky dolaďujú ich celkový vzhľad a dodávajú outfitom punc nevšednosti a originality. Vybrať tie správne šperky nie je úplne jednoduché, kde ich ale prehľadne skladovať, tiež nie.

V kamenných obchodoch či v e-shopoch môžete zakúpiť stojany na šperky plastové či kovové, na drevené narazíte menej častejšie. Prečo si však nekúpiť domov praktického dreveného pomocníka, ktorý vám problémy s ukladaním šperkov vyrieši? Už nebudete musieť ráno zdĺhavo rozmotávať korále v šuplíku a aj výber tých správnych náušníc, bude vďaka tomu, že budú prehľadne na stojane umiestnené, rýchlejší. Mnoho stojančekov si môžete vybrať na adrese www.fler.cz/maimouna.

Ako základňu stojana si môžete zvoliť rozmanité motívy – slimáka, korytnačku, netopiera, puzzle, delfína, veveričku, žabu, tučniaka alebo veľrybu. Tvar aj farbu či potlač pečiatkami si môžete sami navrhnúť. Pretože sa výrobca stojančekov snaží vyjsť svojim zákazníkom maximálne v ústrety, vznikli niektoré stojančeky na základe ich dopytu a priania. Svetlo sveta takto napríklad uzreli stojany v tvare maliarskej palety, ovečky či klavíru. Nakupujúci má na výber z niekoľkých možností povrchovej úpravy – prírodná úprava, prelakovanie bezfarebným lakom alebo namorenie do niektorého z odtieňov, ktorých je ponúkané veľké množstvo (odtieň havana, teak, listová zeleň, brest, dub rustikál, svetlý gaštan, kanadský orech, hnedý mahagón , červený mahagón, a iné.)

Cena stojančekov sa pohybuje v rozmedzí od 8 € do 23 €. Ponuku stojančekov výrobca stále rozširuje, v najbližšej dobe budú v obchode k zakúpeniu aj závesné skrinky na šperky so zrkadlom. Zo súčasnej ponuky si určite vyberú ten pravý stojanček ženy všetkých generácií. Stojany na šperky sú aj skvelým darčekom pre dcéry, manželky či priateľky. Stojany nájdu využitie aj na trhoch, jarmokoch či v predajniach a obchodoch.

rozmanitý výber motívov a fariebrozmanitý výber motívov a farieb

zdroj a foto: www.fler.cz/maimouna

Článok Drevené stojančeky na šperky bol publikovaný 7. října 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...