Štýlové deliče izieb

Tagy:  deliče, interér, rozdeľovač, dizajn, oceľový, delič izby, rozdeľovač miestností, zástena, interiérová zástena, moderné, oceľ, NYC, Una, Andra, nábytok, interiérový nábytok

Sponzorované odkazy:

Štýlové deliče izieb

Interiér môže byť v mnohých prípadoch aj cez najexkluzívnejšie dekorácie a doplnky stále holý, bez nápadu a fantázie. Hoci je moderným trendom minimalizmus, v niektorých objektoch pôsobí nadmerne nevyužitý priestor neútulne.

Riešenie prichádza v podobe dizajnových deličov priestoru, ktoré pôsobia nielen exkluzívne, ale tiež dotvárajú celkový charakter interiéru. Spoločnosť Vital steel NYC je špecialistom zameriavajúcim sa na výrobky z ocele a fúkaného skla. Oceľové prvky sú doplnené o sklenené bubliny, ktoré majú za úlohu navodiť „hru so svetlom“. Kombinácia ocele a skla vytvára kontrastný vplyv pokoja, živosti a energie.

K najnovšej kolekcii spoločnosti NYC patrí séria interiérových priehradok, ktoré sú vyrobené v kombinácii skla a ocele. Kolekcia oceľových interiérových deličov je rozdelená do dvoch sérií pomenovaných Una a Andra. Séria Una je tvorená jediným dielcom, ktorý prepája plochu od stropu po podlahu. Séria Andra sa skladá z troch panelových dielcov, tento typ disponuje mobilným stvárnením a ponúka tak uplatnenie do všetkých interiérov.

Deliče majú za úlohu nielen esteticky rozdeliť jednu veľkú miestnosť, ale tiež majú prispieť k útulnosti a decentnosti interiéru. Dokonalý dizajn je však tiež dokonale cenený, základná verzia začína na 2 800 amerických dolároch. Trojpanelový model si možno zaobstarať už od 4 800 amerických dolárov.

prenádherná súhra materiálov a štýluprenádherná súhra materiálov a štýlu
krása ručnej prácekrása ručnej práce

Zdroj: http://mayflo.com/…teel-nyc.htm

Článok Štýlové deliče izieb bol publikovaný 13. října 2013 v 09.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...