Tarkett: Trendy podlahy

Tagy:  Tarkett, podlahové krytiny, linolea, plávajúce podlahy, korkové podlahy, vinylové podlahy, podlahy z vinylu, atypické podlahy, dekorované podlahy

Sponzorované odkazy:

Tarkett: Trendy podlahy

Spoločnosť Tarkett je celosvetovým lídrom v oblasti podlahových krytín rôznych materiálov. Ich výrobky sú používané nielen súkromnými spotrebiteľmi, ale aj vo verejných a komerčných budovách. Celosvetovo sa môžeme s podlahami od spoločnosti Tarkett stretnúť v gastronomických prevádzkach, kanceláriách, zdravotníctve, školstve, exteriéroch, súkromných rezidenciách či maloobchodných jednotkách.

Široký sortiment podlahových krytín umožňuje spotrebiteľom vyberať podlahy z vinylu, linolea, gumy, laminátu, dreva či umelého trávnika. K moderným a trendy kolekciám patrí kvetinová séria, ktorá spadá do kategórie podláh z vinylu. Tieto dizajnovo a materiálne veľmi zaujímavé podlahové krytiny sú stále viac vnímané nielen konečnými spotrebiteľmi, ale aj dizajnérmi, ako veľmi vkusná dekorácia interiéru.

Kvetinová kolekcia podláh z vinylu predstavuje víziu modernej dekorácie, aktívneho životného štýlu a zmysel pre krásu. Kombinácia rozmanitých farebných odtieňov, široká škála farieb a vzorov, umožňuje zákazníkovi taký výber, ktorý je nielen esteticky, ale aj charakteristicky vhodný do už zariadeného interiéru.

Kompletnú ponuku spoločnosti môžeme si pozrieť na oficiálnych stránkach výrobcu: http://www.tarkett-floors.com

elegantná kombinácia bielo – čiernejelegantná kombinácia bielo – čiernej
dominantou interiéru sú podlahydominantou interiéru sú podlahy
dokonalá farebná škáladokonalá farebná škála

Zdroj: http://design-milk.com/…ndy-flooring

Článok Tarkett: Trendy podlahy bol publikovaný 14. října 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...