Uzol ako praktický nábytok

Tagy:  nábytok, kreslo, sedací nábytok, vak, odpočinkové kreslo, uzol, knot lounge, puf

Sponzorované odkazy:

Uzol ako praktický nábytok

Užívateľsky komfortný a multifunkčný nábytok je prínosom do každého interiéru, pokiaľ ide ruka v ruke s dizajnom, môžeme hovoriť o naozajstnom skvoste.

Originálne poňatý odpočinkový vak v podobe obrieho uzla je prínosom do nejedného moderného interiéru. V obrovskom uzle môžeme nájsť ideálne miesto pre najrôznejšie činnosti, ako je čítanie, počúvanie hudby, odpočinok, relaxácia či zábava.

Obchodný názov tohto obrieho uzla je „Knot Lounge“ a je inšpirovaný typickým keltským uzlom. Cieľom autora bolo vytvoriť kus nábytku, ktorý kontrastuje staré a nové zvyky, mestský a vidiecky spôsob života. Formu nachádza v prehodnotení keltských vzorov v kombinácii s iluminovaným rukopisom.

Rozmanité krivky uzla umožňujú posedenie na tisíc spôsobov, prírodná farba čalúnenia pôsobí prirodzene a nerušene. Či už sa na poňatie uzla pozeráme akokoľvek, jedno je však jasné: uzol ponúka komfortné, flexibilné a štýlové posedenie v rôznom časovom poňatí.

Veľmi dobre vynikne predovšetkým v izbách teenagerov, rovnako ako v moderne poňatých obývacích izbách, spálňach alebo pracovniach. „Knot Lounge“ si nájde miesto kdekoľvek, vďaka svojej nenápadnosti ho môžeme nenásilne integrovať do všetkých interiérov.

komfortné posedenie na tisíc spôsobovkomfortné posedenie na tisíc spôsobov

zdroj: http://monkeyzen.com

Článok Uzol ako praktický nábytok bol publikovaný 14. října 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...