Textilné hračky ako vkusná dekorácia

Tagy:  hračky, textilné hračky, dekorácie, textilné dekorácie, látkové dekorácie, bytové textílie, interiérové ​​textílie, textílie do interiéru, textilné ozdoby, látkové ozdoby

Sponzorované odkazy:

Textilné hračky ako vkusná dekorácia

Hračky pre deti nemusia byť vždy spojené s hrou, v niektorých prípadoch môžu slúžiť na dekoráciu a okrasu našich interiérov. Reč však nie je o hračkách plastových, ktorými je náš trh doslova zahltený, reč je o hračkách textilných, originálnych – ručne šitých.

Široký sortiment látkových hračiek, najčastejšie v podobe zvieratiek, ponúka obchodík, ktorého sortiment si môžete pozrieť tu: www.fler.cz/gombicka. Textilné hračky, ktoré možno zároveň využiť ako dekoráciu nielen detských izbičiek, sú veľmi príjemné na dotyk, zdraviu neškodné a zároveň rýdzo originálne.

Kolekcia úžasných látkových hračiek, v pestrofarebných variantoch, ponúka v dnešnej pretechnizovanej dobe aspoň čiastočný návrat k prírode.

V sortimente u Gombičky nájdeme predovšetkým látkové koníky a žirafky, vysoké v priemere 20 cm. Vďaka praktickej gumičke, ktorá nahrádza (alebo tiež doplňuje) hrivu, sa dajú zavesiť alebo nosiť v ruke. Látkové koníky a žirafky sú vhodnými darčekmi, ktoré zabavia, spríjemnia zaspávanie, cestovanie, popr. zútulnia interiér.

Ponúknite svojim deťom niečo originálne, pekné a nápadité. Dokreslite svoj ​​domov vtipnou dekoráciou, ktorá dokáže vkusne doplniť každý štýl interiéru.

na hranie aj na okrasuna hranie aj na okrasu

zdroj a foto: www.fler.cz/gombicka

Článok Textilné hračky ako vkusná dekorácia bol publikovaný 23. října 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...