Vázy z vodotesného papiera

Tagy:  váza, vázy, interiérové ​​dekorácie, dekorácie bytu, doplnky, kvetinové vázy, vázy z papiera, papierové vázy, ekologické vázy, Ceylon Paper Pottery

Sponzorované odkazy:

Vázy z vodotesného papiera

Každému modernému interiéru bezpochyby slušia vázy, ktoré v priestore spĺňajú nielen stránku praktickú, ale aj dizajnovú. Vázy môžu byť z rôznych materiálov, ale použitý materiál sa líši podľa toho, či je váza určená pre použitie „suché“ alebo „mokré“.

Dnes vám však predstavíme kolekciu váz z papiera, ktoré môžeme použiť aj pre aranžovanie živých kvetov, ktoré potrebujú vodu. Kolekcia váz, zo spoločnosti Ceylon Paper Potter, je vyrobená z ekologicky recyklovateľného materiálu. Najväčšou zvláštnosťou však je zloženie materiálu: je ním odpadové drevo, papier a piesok (bez použitia akýchkoľvek agresívnych chemikálií a lakov). Výsledkom je hrubý papier ktorý však disponuje veľkou silou a odolnosťou.

Vázy sú k dostaniu v rôznych farebných prevedeniach, v rôznych veľkostiach aj tvaroch. Jednotlivé kolekcie sa líšia v čase, avšak ich spoločným znakom je podkladová ľahkosť v kombinácii s nerozbitnosťou a ekologickosťou.

Vázy sú luxusnou ozdobou každého moderného interiéru, pretože spĺňajú požiadavky aktuálnych moderných trendov. Charakteristickým rysom je exkluzívny dizajn, decentnosť, jednoduchosť, ekologickosť, praktickosť a samozrejme štýlovosť.

dizajn v kombinácii s ekológioudizajn v kombinácii s ekológiou
vázam z papiera nevadí vodavázam z papiera nevadí voda
elegantná kolekciaelegantná kolekcia

Zdroj: http://www.ceylonpaperpottery.com

Článok Vázy z vodotesného papiera bol publikovaný 23. října 2013 v 15.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...