Komfortná stolička pre deti od Luizy Kwiatkowsky

Tagy:  nábytok, detský nábytok, stolička, kreslo, kresielko, sedacie vaky, vaky, detské vaky, pre deti, detská izba, detský nábytok

Sponzorované odkazy:

Komfortná stolička pre deti od Luizy Kwiatkowsky

Multifunkčný nábytok kombinovaný s maximálnou užívateľskou komfortnosťou ocenia najmä rodičia malých detí. Funkcia, kvalita, bezpečnosť, maximálna pohodlnosť a super dizajn, to je presne to, čo hýbe svetom detského nábytku.

Detské kresielka sa svojím vzhľadom skôr približujú k podobe sedacích vakov, ktoré si našli na našom trhu stabilné miesto. Kresielka sú vyrobené z kvalitného, veľmi bezpečného a certifikovaného materiálu, vhodného pre detské používanie.

Kresielka pochádzajú z dielne mladej návrhárky, Luizy Kwiatkowsky, ktorá do návrhu vniesla láskavosť a praktickú stránku veci. Sedacie detské vaky sa veľmi ľahko udržujú, ak sa zašpinia, je možné ich jednoducho očistiť vlhkou handričkou.

Kolekcia sedacích vakov zahŕňa tri modely, všetky majú vnútorný úložný priestor, ktorý slúži napríklad pre úschovu hračiek. Vrecia disponujú farebným prevedením v niekoľkých odtieňoch prírodných tónov, ktoré sa navzájom veľmi dobre dopĺňajú.

Sedacie detské vaky sú jednou z najideálnejších možností, ako môžeme vidieť detskú izbičku v kombinácii s praktickou stránkou účelu. Sedacie vaky sú bezpečné, pohodlné, trendy a tiež deťmi veľmi obľúbené.

komfortné, praktické, viacúčelové, dizajnovo zaujímavékomfortné, praktické, viacúčelové, dizajnovo zaujímavé

zdroj: http://www.creatureindustry.com

Článok Komfortná stolička pre deti od Luizy Kwiatkowsky bol publikovaný 25. října 2013 v 07.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...