Pohár versus panák

Tagy:  pohár, pohárik, nápojové sklo, sklo, polliter, poháre na pivo, panák, štamprlík, poháre na alkohol, alkohol, tvrdý alkohol

Sponzorované odkazy:

Pohár versus panák

Nápojové sklo môže byť samo o sebe zaujímavé predovšetkým svojím dizajnom, tvarom a vhodnosťou použitia. Jeho bodové skóre sa zvyšuje spôsobom multifunkčného využitia, ktoré navyše šetrí miesto v skrini.

Tento zaujímavý model pohára v sebe skrýva nielen klasický polliter na pivo, ale aj štamprlík čiže panák na alkoholické nápoje. Dva poháre v rôznych veľkostiach, ktoré síce nemôžeme použiť naraz, ale určite nimi oživíme každú udalosť.

Poháre sa predávajú v sade po dvoch kusoch, a to za cenu 20 eur, teda za cenu prijateľnú, ktorá priláka rad zákazníkov, ktorý budú chcieť mať túto senzáciu doma. Hoci ide skôr o módny či dizajnový výstrelok v oblasti nápojové skla, je to prinajmenšom zaujímavý spôsob, ako zapôsobiť na svojich priateľov.

Jednoducho riešený tvar pohára dá vyniknúť predovšetkým svojmu obsahu, a to so zdôraznením obidvoch položiek. Väčšia dôraznosť tvaru a originálneho poňatia vyznie pri naplnení časti určenej na tvrdý alkohol, kedy dokonale vyznie súhra kónického spracovania.

Niekomu sa môže dvojitý pohár zdať ako zbytočná vec, iní v nej naopak vidia príjemné spestrenie posedenia s priateľmi a nové poňatie popíjania. Či tak alebo onak, o pohár je v tejto chvíli pomerne veľký záujem, čo svedčí o tom, že sa nápad autorovi podaril k takmer plnej spokojnosti.

praktické a designovépraktické a designové

zdroj: http://www.decoesfera.com/…omo-chupitos

Článok Pohár versus panák bol publikovaný 30. října 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...