T.SHELF alebo nábytková stavebnica

Tagy:  nábytok, obývacia izba, obývacie steny, moderný nábytok, regály, regálové systémy, polica, knižnica, moderná knižnica, poličky, stavebnica, nábytková stavebnica, T.SHELF

Sponzorované odkazy:

T.SHELF alebo nábytková stavebnica

Multifunkčný nábytok hrá v interiéri veľmi dôležitú úlohu, keďže jeho použitie je viac účelné a rozmanité. Takýto druh nábytku možno použiť pre aktuálnu potrebu, a to nielen funkčného, ​​ale aj estetického a priestorového.

T.SHELF (Police T.) je skratka pre multifunkčný policový systém pozostávajúci z modulov trojuholníkovej podoby. Ide o unikátny policový systém v modulárnom prevedení, ktorý je možné nastaviť podľa aktuálnej potreby a priestorových možností. Môžeme si tak vytvoriť akúkoľvek nábytkovú zostavu (tvar a veľkosť) i druh nábytku (police, knižnica, nosná konštrukcia, priestorová priehradka).

K výrobe policového systému je použitá brezová preglejka v kombinácii oceľových laniek, ktorými sú jednotlivé kusy k sebe pripútané. Modulárny systém neobsahuje žiadne skrutky ani nity, žiadne pevné spojenie (skrutky, nity), všetko je pospájané na báze previazania lankom.

Jednotlivé kusy sa zostavujú na báze stavebnice, teda podľa potreby a vkusu, variant zostavení je nekonečná škála. Finálnu podobu police môžeme využiť pre umiestnenie kníh, časopisov, dekorácií, obrázkov, rastlín alebo ako vkusnú konštrukciu konferenčných stolíkov.

nekonečná variabilitanekonečná variabilita
začlenenie do každého interiéruzačlenenie do každého interiéru
police sa podriadia vašim potrebám aj priestorupolice sa podriadia vašim potrebám aj priestoru

Zdroj: http://www.j1studio.com/index.php?…

Článok T.SHELF alebo nábytková stavebnica bol publikovaný 31. října 2013 v 15.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...