Stolíky, skrinky, vešiaky a poličky, ktoré šetria miesto

Tagy:  dekorácie, doplnky, polica, knižnica, stolík, regál

Sponzorované odkazy:

Stolíky, skrinky, vešiaky a poličky, ktoré šetria miesto

Nie každý sa môže pochváliť priestranným domom, v ktorom možno tancovať. Skrátka a dobre, väčšina ľudí žije v menšom byte, kde je potrebné k pohodlnosti a príjemnému bývaniu, trochu výhodne hospodáriť s priestorom. Čo ale robiť, keď máte veľa potrebných vecí, ale samozrejme nechcete, aby sa vaše obydlie premenilo v skladisko? Nechajte sa inšpirovať nábytkom a dekoráciami, ktoré skvele vyzerajú a navyše neuveriteľne šetria miesto.

Konferenčný stolík tak nejako patrí k základnému vybaveniu obývacej izby. Hodí sa vždy, keď potrebujete čokoľvek odložiť, postaviť si čaj alebo v prípade návštevy, kedy plánujete pohostiť vašich najbližších a priateľov. Väčšina konferenčných stolíkov sa drží svojej odkladacej funkcie, zatiaľ čo priestor pod nimi zostáva absolútne nevyužitý. Kúpte si preto praktický variant s úložným miestom, ktoré pojme knihy, časopisy, ovládače, a veľa ďalšieho.

Praktický konferenčný stolík, autor: topofmindPraktický konferenčný stolík, autor: topofmind

Klasické vešiaky poznáme väčšinou z predsiení a chodieb, kde slúžia na odloženie kabátov a iných zvrškov odevu. Prečo by ale kolekcia štýlových vešiakov nemohla slúžiť ako dekorácia, ktorú v prípade potreby rýchlo využijete? Zostavte si napríklad v spálni akýkoľvek tvar z týchto predmetov a kabelka, župan alebo šál vám už nikdy nebudú prekážať.

Chytrá kolekcia vešiakov, autor: topofmindChytrá kolekcia vešiakov, autor: topofmind

Keď sa povie knižnica, každý si predstaví buď jednoduché police alebo skrinku s regálmi, napadlo vás ale niekedy, že knihovnička môže vyzerať úplne inak a pritom nezabrať prakticky žiadne miesto? Tento variant, kde sú knihy umiestnené vodorovne a zachytené štýlovými popruhmi, je inováciou, ktorá vyhovuje aj malým garsoniéram a slúži ako dokonalý interiérový doplnok.

Knižnica tak trochu inak, autor: topofmindKnižnica tak trochu inak, autor: topofmind

Počas vytvárania si úložných priestorov automaticky siahame po rovných policiach, na ktoré postavíme knihy, sviečky, foto rámčeky a ďalšie drobnosti. Premýšľali ste ale niekedy nad tým, ako do police vtesnať napríklad deku, uteráky alebo prestieranie? Jednoducho, zakúpením guľatého variantu!

Police v guľatom prevedení, autor: topofmindPolice v guľatom prevedení, autor: topofmind

Článok Stolíky, skrinky, vešiaky a poličky, ktoré šetria miesto bol publikovaný 9. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...