AP design – odborník naslovovzatý

Tagy:  architekt, designér, nábytok, kuchyne, izby, pracovne, obývacia izba

Sponzorované odkazy:

AP design – odborník naslovovzatý

Štýl bývania už nie je tak jednotvárny ako tomu bývalo predtým. Málokto ešte zostal v komunistických panelových domoch s umakartovým jadrom, ktoré z okolitými bytmi tvorili dvojčatá líšiace sa iba kobercom či sedacou súpravou. Dnešná doba prináša nevídané možnosti, ktorým môžete dať tvar a farbu. Ak máte určitú predstavu o tom, ako by malo vaše hniezdočko lásky vyzerať, nebojte sa svoje sny premeniť na skutočnosť. K dispozícii sú vám architekti a ich firmy najvyšších kvalít, obráťte sa na profesionála v odbore, ktorý vám navrhne byt alebo dom na mieru zdanlivo nemožným požiadavkám. Zverte svoje túžby a nevypovedané želania do rúk AP design.

Aj malá detská izba môže vyzerať krásne, autor: APdesignAj malá detská izba môže vyzerať krásne, autor: APdesign

O firme

Túžite po nevšednom interiéri a originálnom nábytku, len nemôžete nájsť toho správneho kandidáta? AP design je presne tým, čo celé roky hľadáte. Firma sa špecializuje na dizajn interiérov a realizáciu komerčných aj bytových interiérov, ktorým vdýchne čaro domova a nevtieravý nábytok z vlastnej dielne. Spoločnosť zabezpečuje celú výrobu nábytku podľa osobných návrhov, ktoré sa vzťahujú na kuchynské linky na mieru, detské izby na mieru, vstavané skrine, knižnice, televízne stolíky, komody, samostatné šatne, kancelárie a ďalší sortiment. V skratke, AP design vám kompletne vybuduje a zariadi všetky miestnosti, vrátane veránd a balkónov. Výber materiálov pre atypický nábytok je dosť široký, zvoliť tak môžete masívne dosky, dyhované dosky, laminátové dosky Egger, Kronospan, farebné sklá typu Lacobel, Lacomat, Planilaque, akryláty typu Perspex alebo Anli Brand. Svoje služby firma poskytuje predovšetkým súkromným osobám, ktoré sa rozhodli pre rekonštrukciu či nové zariadenie bytu. Osobný prístup, časová flexibilita a lojálnosť je pre podnik AP design úplnou samozrejmosťou.

Za názvom AP design stojí jeho majiteľka Alžbeta, tá svojim klientom ponúka služby v podobe architektky a dizajnérky. Zákazníkom plní ich priania a obohacuje ich o vlastné poznatky a dlhoročné skúsenosti v danej oblasti. Jej výtvory sú kreatívne, nevšedné, nápadité a napriek tomu praktické. Vzhľad nábytku by nemal prevyšovať jeho funkčnosť a zaberať zbytočne veľa miesta. AP dizajn taktiež ponúka konzultáciu, pri ktorej sa zhodnete na budúcom interiéri vášho domova, potom sa dozviete následnú cenu a práca môže začať.

Nábytok na mieru nie je pre AP design problémom, autor: AP designNábytok na mieru nie je pre AP design problémom, autor: AP design

Článok AP design – odborník naslovovzatý bol publikovaný 5. listopadu 2013 v 16.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...