Vázy z dielne FxBalléry Design

Tagy:  FxBalléry Design, fxballery, pretty vases collection, vázy, odkvapové rúry, vodovodné rúry, atypické vázy, vázy z plastu, plastové vázy

Sponzorované odkazy:

Vázy z dielne FxBalléry Design

Vázy patria k nevyhnutným a neodmysliteľným interiérovým doplnkom, ktoré vedľa funkcie praktickej spĺňajú aj funkciu esteticky-dizajnovú. Nikoho z nás už neprekvapia vázy z odlišných materiálov, vedľa skla alebo keramiky, sa do užívateľského povedomia zapísali aj vázy z dreva alebo plastu. Avšak vázy v podobe odkvapových rúr alebo rozvodových kanalizačných rúr si vie predstaviť len málokto z nás.

Unikátna kolekcia váz, pretty vases collection, sa zrodila pod rukami dizajnéra Françoise Xaviera Balléryho, ktorý pod záštitou spoločnosti FxBalléry Design, uviedol na trh nevídanú kolekciu.

Ultramoderná kolekcia váz dokonale vystihuje pojem mikro-architektúry, ktorý je spracovaný na základe priemyselných surovín. Pretty vázy sú vyrobené z lakovaných priemyselných materiálov, ktoré predstavujú jedinečné a unikátne stojany pre všetky druhy rezaných živých aj umelých kvetov.

Jednotlivé dielce možno do seba vzájomne kombinovať, môžeme meniť tvar i farebné usporiadanie. Lesklosť povrchu pretty váz dodáva interiéru určitú dávku exkluzivity a možnosť návodu, ako ekologicky zužitkovať nepotrebný plast.

atypické poňatie vázatypické poňatie váz
originálne, vkusné, ekologickéoriginálne, vkusné, ekologické

Zdroj: http://design-milk.com/…y-fxballery/#…

Článok Vázy z dielne FxBalléry Design bol publikovaný 26. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...