Handmade alebo ručne robené misy

Tagy:  handmade, ručné práce, ručná tvorba, misy, misky, ručne robené, dekorácie, interiérové ​​dekorácie, tácky, podnosy, pláty, misy na ovocie, ovocné misy, ovocné misky, sklo

Sponzorované odkazy:

Handmade alebo ručne robené misy

Ozdobou každého interiéru sú bezpochyby doplnky a dekorácie, ktoré navodzujú pocit útulnosti domova. Pre niekoho môže byť dekorácia len dizajnovou záležitosťou, pre iného naopak záležitosťou srdca. Nech už je to akokoľvek, dekorácie boli, sú a verím, že aj naďalej budú okrasou každého domova.

K dizajnovým originálnym dekoráciám patria predovšetkým tie, ktoré sú vyrobené tradičným, poctivým remeslom, teda ručne. Takou kolekciou sa môže pochváliť Carol Kipling, ktorá svojím výrobkom udeľuje punc handmade.

Kreatívna kolekcia obsahuje sklenené, ručne vyrábané predmety, a to najmä tácky a misy a dekoratívne podnosy. Carolina pri svojej práci spája dve úplne odlišné techniky, tú tradičnú v kombinácii s modernou až takmer nadčasovou. Podľa jej slov by mala byť technika ručnej práce odovzdávaná ďalším generáciám s odkazom na minulosť.

Kolekcia dekoratívnych mís a tácok je vyrobená z taveného skla, technikou leptania kyselinou v kombinácii s použitím najrôznejších farebných variácií. Všetky výrobky sú ručne leštené, každý kúsok je len v jedinom prevedení, teda unikátny originál.

Kolekcia elegantných, vkusných a dizajnovo veľkolepých tácok, mís a podnosov je úplným osviežením každého moderného interiéru.

fascinujúce ručné prácefascinujúce ručné práce
vyvážená farebná zladenosťvyvážená farebná zladenosť
moderné osvieženie domovamoderné osvieženie domova

Zdroj: http://mayflo.com/…platters.htm

Článok Handmade alebo ručne robené misy bol publikovaný 8. listopadu 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...