Vinylové dlaždice strihané na mieru

Tagy:  interiér, interiérové ​​dlaždice, interiérové ​​podlahy, podlaha, podlahy, podlahová krytina, podlahové krytiny, dlažice, keramická podlaha, vinyl, vinylové, vinylová, vinylová podlaha, podlaha vinylová

Sponzorované odkazy:

Vinylové dlaždice strihané na mieru

Interiérové ​​podlahové krytiny môžu byť z rôznych materiálov, od klasického linolea počínajúc, cez plávajúce podlahy až u dlaždíc končiac. A práve dlaždice sa v poslednej dobe stávajú veľmi žiadanou podlahovou krytinou, a to predovšetkým pre svoje priaznivé vlastnosti.

Dnes teda bude reč o interiérových podlahových dlaždiciach, avšak o dlaždiciach nie hocijakých, ale o dlaždiciach vinylových.

Modulárne interiérové ​​dlaždice vyrobené z vinylu, disponujúce estetickým dizajnom s pestrými trendy vzormi. Vinylové dlaždice zo spoločnosti Modularity Tiles je možné vyberať zo základnej ponuky vzorov a farieb, ak si nevyberieme, môžeme si nechať vyhotoviť dlaždicu presne podľa svojich požiadaviek.

Vinylové dlaždice sú vhodné nielen pre trvalé alebo dlhodobé použitie, ale tiež pre použitie iba dočasné či prechodné. Dlaždice sa veľmi ľahko inštalujú a veľmi dobre sa udržujú.

Spoločnosť Modularity Tiles prináša prostredníctvom vinylových dlaždíc revolučný dizajn s nekonečnou možnosťou kreativity. Vinylové dlaždice môžu byť použité do súkromných domov či bytov, ale aj do komerčných budov, kancelárií či ostatných objektov.

vinylové dlaždice strihané do interiéru priamo na mieruvinylové dlaždice strihané do interiéru priamo na mieru
veľkolepá súhra farieb, štruktúr i motívovveľkolepá súhra farieb, štruktúr i motívov

zdroj: http://www.modularitytiles.com

Článok Vinylové dlaždice strihané na mieru bol publikovaný 26. listopadu 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...