Leňošky a kreslá - štýlovo a pohodlne

Tagy:  nábytok, leňoška, kreslo, obývacia izba, odpočinok, moderný, dizajn, podnožka

Sponzorované odkazy:

Leňošky a kreslá - štýlovo a pohodlne

Moderný a štýlový, presne taký nábytok urobí ohromný dojem. Keď je k tomu navyše ešte pohodlný, nie je čo viac si priať. Leňošky a kreslá sú nábytkom, ktorý by sme postrádať síce mohli, akonáhle si však na ne raz zvykneme, len ťažko sa s nimi lúčime.

Krásne farebné leňošky

Moderné leňošky môžeme umiestniť do hál, obývacích izieb, spální, izieb pre hostí, či na terasy a zimné záhrady. Leňoška sa skvele osvedčí k odpočívaniu či čítaniu. Klasicky vyzerajúce kreslo s podnožkou v zaujímavom odtieni modrej s kombináciou tmavého dreva môžeme umiestniť takmer do akéhokoľvek interiéru. Je mäkké a pohodlné a poskytne nám miesto na báječnú relaxáciu. Veľmi moderné kresielko s podnožkou bez opierok pod ruky je dielom dizajnéra s nápadom. Čierna v kombinácii s veľkými bielymi kvetmi bola skvelou voľbou. V podobne ladenej miestnosti kreslo skvele vynikne. Elegantná leňoška v odtieni ružovej sa stane dominantou akéhokoľvek interiéru. Jednoduchosť a oblé línie budú vždy in. Vďaka výraznej farbe leňošku nikto neprehliadne a každá návšteva bude túžiť si vychutnať v nej aspoň chvíľku.

Pohodlné leňoškyPohodlné leňošky

Netradičné a moderné kreslá pre náš byt

Moderný nábytok je stále žiadanejší. Ak sa nechystáme novo vybaviť celý byt, ale radi by sme začali po častiach, tým najjednoduchším iste bude zaobstarať si kreslo, ktoré môžeme umiestniť takmer kamkoľvek. Veľmi originálne je kreslo v tvare gule vo svetlej farbe, vo vnútri oranžovo čalúnené. Toto netradičné miesto na odpočívanie si zamilujú predovšetkým deti, ktoré sa do neho môžu bezpečne schovať. Veľmi jednoduché čierne kreslo pripomínajúce tvarom trojuholník sa môže hodiť aj k vonkajšiemu použitiu.

Výrazné tvaryVýrazné tvary

Zamilujte si extravagantné kúsky

Ružové kreslo v tvare dlane je veľmi originálnym kúskom, ktorý už však neumiestnime kamkoľvek. Tak unikátny kúsok sa bude hodiť len do interiéru v podobnom duchu. Umiestniť by ho šlo aj do detskej izby, kde by si s ním deti vyhrali. O niečo menej výrazné je čierne kresielko, v ktorom sa pohodlne uvelebíte. Zaberie pomerne veľa miesta, preto sa hodí skôr do priestrannejších i­zieb.

Pohodlné a extravagantnéPohodlné a extravagantné

Jednoducho moderné

Moderné a pritom pohodlné a vkusné sú leňošky v jasných farbách s čistými líniami. Ružové kresielko s podnožkou nás zaujme ladným oblým tvarom a eleganciou. Biele kreslo v netradičnom prevedení je priestranné a odpočinku skvele poslúži.

Kreslá s podnožkamiKreslá s podnožkami

Článok Leňošky a kreslá - štýlovo a pohodlne bol publikovaný 23. ledna 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...