Vianočné osvetlenie - ozdobte vašu záhradu LED žiarovkami

Tagy:  Vianoce, záhrada, LED technológie, dekorácie, žiarovky, motívy

Sponzorované odkazy:

Vianočné osvetlenie - ozdobte vašu záhradu LED žiarovkami

K vianočným sviatkom nesporne patrí krásna dekorácia zjednotených farieb a tematických vzorov. Vianočný stromček každoročne zdobíme trblietavými guľami a čokoládovou kolekciou, adventný veniec z pravého ihličia si zavesíme na domové dvere, aby každý vedel, že sme pripravení na príchod „Ježiška“ a v neposlednom rade svoj jedálenský stôl obohatíme o umelecké dielo v podobe svietnika a štyroch sviec. Keď už sme si zvykli na tradičnú výzdobu interiéru, nemali by sme tiež zabúdať skrášliť okolie nášho domu. Kúpte si skvelých svetelných pomocníkov, ktorý z vášho rodinného domčeka vytvoria žiariaci palác.

Vianočné reťaze

Tento druh vonkajšej dekorácie je založený na unikátnej LED technológii, preto je tiež pravdepodobne najčastejšie používaný typ vonkajšieho vianočného osvetlenia. LED reťaze sa rozdeľujú na 2 základné skupiny a to stále svietiace a blikajúce. Nová generácia osvetlenia má hneď niekoľko výhod. Po prvé, môžete ich navzájom spájať ako sa vám zachce, dosiahnete tak kreatívnych tvarov, za druhé, s týmito ozdobami usporíte veľa energie a v neposlednom rade svoje zdravie, LED reťaze sú neuveriteľne bezpečné. Vianočná LED reťaz je konštruovaná ako nosný kábel na ktorom sú umiestnené svetelné zdroje, môžete ju umiestniť na strom, okná, rímsy, balkóny, terasy… Kábel nie je poháňaný elektrinou a preto môžete z hlavy vypustiť akékoľvek riziko požiaru. Nosný kábel je v ponuke v mnohých farebných variáciách a tvaroch, stačí si len vybrať.

Vonkajšie osvetlenie rozžiari celý dom, autor: spencernixtyVonkajšie osvetlenie rozžiari celý dom, autor: spencernixty

Vianočné cencúle

Vianočné kvaple, opäť na báze LED patria k najpopulárnej­šiemu typu žiariviek v zimnom období, ľudia nimi zdobia exteriéry nielen v čase vianočných sviatkov. Vianočný kvapeľ – cencúľ je konštruovaný ako nosný kábel z ktorého visia ďalšie káble rôznej dĺžky osadené svetelnými zdrojmi, tie blikajú alebo stále svietia a to bez pripojenia energie. Predtým boli tieto typy k dostaniu iba v dvoch prevedeniach, časy sa však zmenili a preto zoženiete LED kvaple v mnohých zaujímavých tvaroch a samozrejme farbách. Najčastejšie sa používajú na lemovanie budov alebo terás. Ak chcete ovešať ihličnan, kúpte si radšej vyššie spomínanú reťaz.

Vianočné cencúle sú najvhodnejšie na lemovanie budovy, autor: dekoraceprodumVianočné cencúle sú najvhodnejšie na lemovanie budovy, autor: dekoraceprodum

Vonkajšie motívy

Svetelné vianočné motívy pozná snáď úplne každý, ročne zdobia všetky nákupné centrá a po väčšinu zimného času aj ulice miest. Vy si však taký druh dekorácie môžete zaobstarať na vašu zasneženú záhradu, ktorú premeníte v žiarivý park. Vianočný motív je charakterizovaný ako vymodelovaný nosný kábel do požadovaného vzoru a umiestnený na nosnej konštrukcii, ktorá je tiež poháňaná LED technológiou, osvetlenie je teda taktiež vysoko bezpečné a zároveň efektívne. Medzi najpredávanejšie kusy patrí klasická hviezda či snehová vločka.

Vianočné motívy už nie sú iba záležitosťou nákupných centier, autor: dekorace.czVianočné motívy už nie sú iba záležitosťou nákupných centier, autor: dekorace.cz

Článok Vianočné osvetlenie - ozdobte vašu záhradu LED žiarovkami bol publikovaný 29. listopadu 2013 v 07.30 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...