Dizajn radiátorov je nutnosťou

Tagy:  radiátor, radiátory, vykurovacie telesá, vykurovanie domu, kúrenie, detská izba, interiér, domov, priestor, teplo

Sponzorované odkazy:

Dizajn radiátorov je nutnosťou

Radiátory patria k predmetom, ktoré nie veľmi prispievajú k dokonale riešenému interiéru a mnohokrát sú pre celkový dizajn doslova skazou. Ak je to technicky možné, schovajú sa pod podlahu, to so sebou prináša zložitejšie stavebné práce a samozrejme vysoké náklady.

Vykurovacie telesá sú doslova skazou moderných interiérov, pretože ich estetickej stránke nie je venovaná príliš veľká pozornosť. Riešením sú farebné radiátory PLAY, ktoré je možné zakúpiť na webovej stránke www.jaga.be. Radiátory PLAY sú veľmi vkusným príkladom toho, ako je možné celkom jednoducho urobiť z nie peknej veci dizajnovo veľkolepý predmet.

Farebné radiátory nachádzajú široké uplatnenie aj v detských izbičkách, v ktorých sa často nie pekné vykurovacie telesá podpisujú na celkovom vzhľade. Farebná zladenosť ide ruka v ruke s akýmkoľvek interiérom a priestorom, vďaka jednoduchosti farieb je možné integrovať do akejkoľvek miestnosti.

Dizajn však nie je to jediné, čím radiátory PLAY disponujú. K ich prednostiam patrí predovšetkým veľmi nízka hmotnosť, termostatické ovládanie teploty a vysoká odolnosť proti opotrebeniu, čím si zaručujú dlhodobo pekný vzhľad. Aj náklady na prevádzku sú vďaka ich nízkej hmotnosti, oproti klasickým vykurovacím telesám, nižšie.

farebné radiátory do všetkých interiérovfarebné radiátory do všetkých interiérov
farby priestor oživiafarby priestor oživia

zdroj: http://www.jaga.be

Článok Dizajn radiátorov je nutnosťou bol publikovaný 29. listopadu 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...