Moderné kreslá do nášho interiéru

Tagy:  nábytok, kreslá, dizajn, tradičné, ratan, plast

Sponzorované odkazy:

Moderné kreslá do nášho interiéru

Kreslá sú funkčným nábytkom, ktorý môžeme bez dlhšieho rozmýšľania umiestniť prakticky do akejkoľvek miestnosti. Vždy poslúžia a urobia dojem.

Netradičná inšpirácia

Každý interiér je iný a niečím zvláštny. Umiestnením zaujímavého kresla vytvoríme jedinečnú atmosféru a môžeme miestnosti dodať aj úplne nový ráz. Masívne čalúnené kreslo v neutrálnych odtieňoch nám pripomenie staré dobré časy. Luxusné ratanové odpočívadlo s čalúnením v bielej farbe je pohodlným miestom k odpočinku pre nás, aj naše návštevy. Zdobené biele kreslo by neurobilo hanbu ani v kráľovskom paláci a u nás doma na seba strhne všetku pozornosť. Do záhrady aj do domu môžeme umiestniť jednoduché a praktické ratanové sedátko.

Kreslá v tónoch bielej a hnedejKreslá v tónoch bielej a hnedej

Niekto rád moderné

Do moderných interiérov patria iba moderné kreslá. Rozmerné pohodlné ružové kresielko s podnožkou očarí svojou výraznou farbou a každý si ho zamiluje pre komfort, ktorý poskytuje. Skutočne netradičné posedenie ponúka tvarovaná strieborná guľa. Sci-fi filmy nám iste pripomenie zaujímavé čierne guľaté kresielko. Originálnym kúskom, ktorý nájde svoje uplatnenie v každej domácnosti je červené kreslo, ktoré poslúži aj ako kancelárska stolička.

Trochu modernyTrochu moderny

Pestré farby pre naše obydlia

Aj nudnú miestnosť rozžiari farebný doplnok alebo kus nábytku. Mäkká fialová stolička báječne vyzerá a skvele sa v nej sedí. Dizajnová žltá leňoška poskytuje neuveriteľný komfort a umiestnená v priestore robí ohromný dojem. Nízke taburetky v pestrých farbách sú skladné a pritom ponúkajú široké využitie. Uplatnenie nájdu aj v detskej izbe. Moderné kreslo s kovovou konštrukciou a príjemným červeným čalúnením si zamilujete.

Kreslá v pestrých farbáchKreslá v pestrých farbách

Nádych starých čias

Luxusom a eleganciou dýchajú zdobené kreslá, s ktorými sa vrátime v čase. Klasické béžové kreslo bez opierok na ruky oceníme v pracovni, spálni, ale aj v hale. Príjemne tvarované a veľmi pohodlné kresielko s modrým čalúnením sa pre nás stane obľúbeným miestom k odpočinku. Skutočným skvostom je svetlé čalúnené kreslo s poťahom s ornamentami kvetín. Poskytne nám príjemné posedenie a opierky pre ruky ponúka výnimočný komfort, či už sa v ňom rozhodneme robiť čokoľvek.

Inšpirácia tradíciamiInšpirácia tradíciami

Extravagancia

Aj moderné a extravagantné kreslá sa môžu dostať do našich izieb. Elegantné priehľadné kresielko s fialovým podsedákom je praktické a pohodlné. Roztomilé mäkké kreslo v temne červenej farbe nám dovolí skvele sa v ňom uvelebiť a vychutnať si nikým a ničím nerušený odpočinok. Viac ako bytový doplnok ako nábytok vyzerá extravagantné čierne kreslo. Príjemné posedenie nám ponúkne aj originálna stolička/kreslo v pieskovej farbe.

Rozmanitosť extravagantných tvarovRozmanitosť extravagantných tvarov

Článok Moderné kreslá do nášho interiéru bol publikovaný 24. ledna 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...