Interiér vo farbe zlata

Tagy:  farby, zlatá, odtiene, dizajn, nábytok, spálňa, posteľ, vybavenie, doplnky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Interiér vo farbe zlata

Zlatá je farbou, ktorá budí veľa otázok a veľa ľudí je voči nej skôr skeptických. Zlaté šperky vyzerajú skvele, doplnky rovnako tak, zlaté oblečenie si môžu obliecť tí odvážnejší a čo sa interiéru týka, pravdepodobne patríte k tým, ktorí si práve tento kontroverzný odtieň u seba doma nevedia predstaviť. Zlatá je ale farbou prírodnou a koniec koncov aj jesennou a ak sa použije s mierou, vyzerá v každej izbe úplne famózne. Nechajte sa trochu inšpirovať a prestaňte sa konečne obávať zmien, ktoré dizajnu vášho bytu či domu len prospejú.

Štýlová spálňa

Spálňa je miestom odpočinku, kde potrebujete načerpať nové sily a vyspať sa naozaj doružova. Premýšľali ste ale niekedy nad tým, aký veľký vplyv má prostredie, v ktorom sa ukladáte k spánku, na vaše bytie? Ak je vaša spálňa v krikľavých odtieňoch, nie je sa čomu diviť, že ste neustále podráždení. Kúpte si preto nábytok, doplnky aj posteľnú bielizeň v prírodných odtieňoch, ktoré pôsobia na ľudskú psychiku naozaj blahodarne. Zásahom do čierneho je hrejivá kombinácia hnedej, béžovej a zlatej.

Stavte na hrejivé odtiene, autor: bydleniczStavte na hrejivé odtiene, autor: bydlenicz

Jedinečné doplnky

Posteľ je skôr obyčajnejšia, obraz sa vám už dávno odpozeral a vy máte po niekoľkých rokoch pocit, že vášmu interiéru niečo chýba? Potom stavte na jednoduchý, ale veľmi originálny doplnok, ktorý miestnosti ihneď dodá nádych novoty. Kúpte si napríklad praktické lampičky v žiarivom zlatom prevedení, ktoré doslova presvietia každý váš okamih.

Originálne zlaté doplnky, autor: extremnibydleniOriginálne zlaté doplnky, autor: extremnibydleni

Originálne detaily

Byt nie je len o geniálnej kuchynskej linke s množstvom luxusných spotrebičov, o priestrannej sedacej súprave s plazmovou televíziou a ani o honosnej posteli. Čo robí byt charakteristickým a odlišným od všetkých ostatných, sú predovšetkým nápadité doplnky a také dekorácie, ktoré len tak niekde neuvidíte. Kúpili ste si maľbu na želanie, na mieru robené police či dizajnový výstrelok v podobe sošky do predsiene? Potom nezabudnite tiež na kúpeľňu, ktorá sa môže líšiť napríklad kohútikmi a batériou. Takmer všetky domácnosti vlastnia klasické strieborné prevedenie, vy ale vybočte z radu a stavte na zlato.

Kúpte si zlaté kohútiky, autor: recenzetopKúpte si zlaté kohútiky, autor: recenzetop

Článok Interiér vo farbe zlata bol publikovaný 10. prosince 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...