Štýlové kúpeľne pre rok 2013

Tagy:  kúpeľne 2013, vaňa, nábytok, stojan, police, umývadlo, skrinky

Sponzorované odkazy:

Štýlové kúpeľne pre rok 2013

Kúpeľňa je neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti a mala by vždy spĺňať určité kritériá. Okrem faktu, že vlastná vaňa, sprchovací kút alebo v ideálnom prípade oboje, na svojho majiteľa musí pôsobiť príjemným dojmom, ktorý priamo nabáda k relaxácii a harmonickému odpočinku. Ak sa vo vašej kúpeľni necítite príliš dobre, je načase sa nechať inšpirovať novými trendmi a začať s rekonštrukciou…

Vaňa ako ústredný prvok

Väčšina slovenských kúpeľní je tvorená akosi cez „kopirák“ a hoci sa líšia farbou, vybavením doplnkov aj štýlom podlahy, vaňa je vždy pevne ukotvená pri stene. Pokiaľ ale bývate vo väčšom dome a nie ste nijako limitovaní priestorom, nebojte si zaobstarať modernú vaňu oblejšieho tvaru, ktorá sa razom stane ústredným prvkom miestnosti.

Vaňa v priestore je IN, autor: topofmindVaňa v priestore je IN, autor: topofmind

Umývadlo trochu inak

Klasické umývadlá, ako ich poznáme, sú hranaté, umiestnené na stene pod zrkadlom alebo zabudované v praktickej skrinke. Trendy sa ale rapídne menia a dnes už nič nie je prekážkou. Čo hovoríte na voľne stojace umývadlo okrúhleho tvaru?

Guľaté umývadlo pre tých náročnejších, autor: topofmindGuľaté umývadlo pre tých náročnejších, autor: topofmind

Minimalistický nábytok

Pleteným ratanovým policiam, ozdobným kľučkám a matnému sklu už dávno odzvonilo a dnes je v kurze minimalistický nábytok, ktorý sa riadi heslom „menej, je niekedy viac“. Takto jednoducho riešené police sú praktické, môžete v nich uskladniť ako uteráky, tak doplnky a predovšetkým sú ideálne na údržbu.

Minimalistický nábytok nielen v kúpeľni, autor: topofmindMinimalistický nábytok nielen v kúpeľni, autor: topofmind

Jednoduché doplnky

Výber doplnkov do kúpeľne je zložitejší, než by sa na prvý pohľad mohol zdať. Vzhľadom k faktu, že sa v tejto miestnosti drží vlhkosť, mali by ste sa vyvarovať látkam, ťažkým tkaninám a papieru. Na čo naopak bez problémov stavte je kov alebo drevo. Kúpte si napríklad tento zaujímavý model, ktorý nemusíte nijako udržiavať a napriek tomu bude stále vyzerať skvele.

Jednoduchý doplnok,autor: topofmindJednoduchý doplnok,autor: topofmind

Praktický stojan

Málokto pri zariaďovaní kúpeľne myslí na odkladacie plochy či stojany. Potom sa ale ľahko vyskytnete v situácii, kedy si chcete odložiť pracne vyžehlené šaty a zistíte, že neviete „kam s nimi“. Pre tieto a ďalšie prípady si preto určite kúpte jednoduchý, praktický stojan na bielizeň, ktorý je naozaj dobré, mať stále pri ruke.

Praktický stojan pomôže, autor: topofmindPraktický stojan pomôže, autor: topofmind

Článok Štýlové kúpeľne pre rok 2013 bol publikovaný 24. prosince 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...