Jedálenské sety pre každého a za skvelé ceny!

Tagy:  jedálenské sety, kuchyne, stolovanie, rodina, rohové lavice, miestnosť, byt, dom

Jedálenské sety pre každého a za skvelé ceny!

Neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne je samozrejme jedálenský kút, kde si vychutnáte pripravené pokrmy, či už ako rozvetvená rodina alebo samostatne. Zatiaľ čo na výber kuchynskej linky a jej následnú inštaláciu do bytu či domu je kladený veľký dôraz, na dôležitosť jedálne väčšina ľudí zabúda. Avšak práve tu spolu môže rodina tráviť drahocenný čas, užívať si oslavy, sviatky a iné radosti, ktoré tých najbližších a priateľov stmeľujú. Ak plánujete prestavbu jedálne, alebo svoj ​​starý stôl mienite vymeniť za nový, nechajte sa inšpirovať štýlovým nábytkom, ktorý je praktický, nadčasový a predovšetkým za skvelé ceny!

Jedáleň pre početnú rodinu

Akonáhle sa dajú dokopy dvaja ľudia z pomerne rozvetvených rodín, razom vznikne naozajstný klan, ktorý je pri rodinných stretnutiach často problém usadiť. Pokiaľ si potrpíte na spoločné oslavy a svojich príbuzných vo svojom dome vždy radi privítate, mali by ste týmto kritériám prispôsobiť aj svoju jedáleň. Pre tieto prípady je tu ideálne riešenie v podobe jedálenského setu pre 8 osôb, ktorý zahŕňa priestranný stôl a pohodlné stoličky ako pre seniorov, tak menšie deti. A v prípade, že by ste nadobudli dojem, že osem miest je stále málo, existujú aj sety po desiatich či dokonca dvanástich kusoch.

Jedálenský set pre početnú rodinu, autor: nabytok-eleganciaJedálenský set pre početnú rodinu, autor: nabytok-elegancia

Klasické jedálenské sety

Ak už vo svojom obydlí plánujete zariadenie jedálne, nie obyčajného jedálenského kúta, ideálne voľte jedálenský set pre 6 osôb, ktorý zodpovedá kritériám pre rodiny s deťmi a v prípade návštevy budete mať ešte akúsi rezervu. V tomto prípade je výber naozaj široký a záleží čisto na vašom vkuse a fantázii, do akých farieb a materiálov budete investovať. Trendom tohto roka je určite umelý ratan, ktorý v modernej domácnosti vyzerá skvele, nič tiež nepokazíte kombináciou tmavého kovu so sklom a zlatou strednou cestou, ktoré je moderné dnes a svojej slávy sa nevzdá ani za desať rokov, je samozrejme drevo.

Zariadenie pre menšie priestory

Možno po klasickej jedálni so všetkým roky túžite, ale do svojho menšieho bytu ju skrátka nevmestíte. Ako teda túto zamotanú situáciu vyriešiť, ak máte menšiu kuchyňu a niekoľkodielne zostavy neprichádzajú do úvahy? Odpoveďou sú populárne rohové lavice, ktoré mali ohromný úspech už za čias našich rodičov. Ich obstaranie je neuveriteľne chytrou záležitosťou, pretože prakticky sa vyplní kút miestnosti a vy si tak spoločne môžete vychutnávať raňajky aj večere, bez toho aby ste sa ochudobnili o priestor.

Kúpte si moderný variant, autor: nabytok-eleganciaKúpte si moderný variant, autor: nabytok-elegancia

Článok Jedálenské sety pre každého a za skvelé ceny! bol publikovaný 4. prosince 2013 v 16.00 v rubrike PR články. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...