4 novinky do kuchyne, ktoré vám uľahčia varenie a pečenie

Tagy:  varenie, pečenie, príprava, pokrmy, jedáleň, dochucovadlá

Sponzorované odkazy:

4 novinky do kuchyne, ktoré vám uľahčia varenie a pečenie

Naše prababičky si vo svojich skromných kuchyniach museli vystačiť s pár hrncami, plecháčikmi a drevenými vareškami. Síce si vždy dokázali skvele poradiť, ale prípravou pokrmov strávili prakticky celý deň a od platne sa nepohli. Vy ale v dnešnej dobe nemáte príliš času na celodenné varenie alebo pečenie a najskôr sa rovnako, ako väčšina ľudí, snažíte v kuchyni tráviť čo najmenej času a uľahčiť si prácu, ako len je to možné. Ako spojiť potrebu uvariť a upiecť pre celú rodinu a zároveň sa venovať práci, rodine a koníčkom? Obstarajte si týchto chytrých kuchynských pomocníkov a razom budete môcť byť hneď na niekoľkých miestach naraz.

Šľahá za vás

Dať jedlo na platňu alebo ho strčiť pohodlne do rúry je hračka, avšak najväčšiu prácu vám pri každom varení alebo pečení zaberie práve príprava. Nakrájať, vyšľahať, vymiesiť, vymazať… To všetko sú činnosti trvajúce mnohokrát aj hodiny. Potrebujete vyšľahať sneh s bielkov a naozaj si neviete predstaviť túto činnosť robiť ručne svojpomocne? Potom sa oboznámte na eshope CRATEANDBARREL.COM s týmto štýlovým robotom, ktorý celú prácu odvedie za vás. Okrem faktu, že vyšľahá vajce vie tiež vyšľahať smotanu, šľahačku, maslo a mnoho ďalšieho. Cena moderného a multifunkčného prístroja je skvelá, a to 308 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Všetko pohromade

Predstavte si obvyklú situáciu, keď krájate potrebné suroviny na prípravu večere a pritom potrebujete, aby zostali stále čerstvé a takzvane neskôrnateli. Ako túto, zdanlivo zamotanú situáciu, vlastne vyriešiť? Obstarajte si tento praktické lopárik s odkladacím priestorom a ochranným poklopom, pod ktorý môžete uskladniť zeleninu, ovocie, mäso alebo napríklad zemiaky, ktoré majú tendenciu veľmi rýchlo černieť. Zatiaľ čo budete ďalej nerušene krájať alebo pripravovať studenú omáčku, potraviny zostanú po celý čas čerstvé. Vymoženosť kúpite na e-shope NORDSTROM.COM už za senzačných 81 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Nielen na soľ a korenie

Soľnička a korenička sú must have každej kuchyne a jedálne a naozaj málo kto si bez nich dokáže predstaviť stolovanie. Okrem tak obľúbenej soli a korenia však môžete pri varení a dochucovaní pokrmov používať aj množstvo ďalších dobrôt, ktoré jedlu dodajú úplne iný rozmer. Reč je o bylinkách, korení a tiež o syroch, ktoré sú vhodné na nespočetné množstvo domácich pokrmov. Pripravte si na stôl, vedľa soli a korenia, tiež dózičku s chilli, kari, tymianom alebo napríklad parmezánom. Mini dózy zoženiete na e-shope CRATEANDBARREL.COM od 11 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Olej alebo ocot bez zdržiavania

Možno vám táto vymoženosť nepripadá príliš ako novinka, pretože ju doma už možno máte, avšak je dobré pripomenúť, že počas varenia sa naozaj netreba zdržiavať otváraním fľaštičiek s olejom, octom a inými surovinami. Kúpte si tieto praktické a navyše dizajnovo veľmi krásne dózy a dávkujte rýchlo a efektívne. Kúpiť ich môžete na e-shope THEHUT.COM už od 14 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok 4 novinky do kuchyne, ktoré vám uľahčia varenie a pečenie bol publikovaný 29. září 2015 v 11.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...