Papierové škatule ako lacný úložný priestor

Tagy:  lacné škatule, úložný priestor, nábytok, doplnky, dekorácie, bývanie

Sponzorované odkazy:

Papierové škatule ako lacný úložný priestor

Úložné priestory sú predovšetkým v menších bytoch veľmi dôležitým prvkom, bez ktorých sa prakticky nedá existovať. Ideálnym variantom, ako odpratať všetko nepotrebné alebo objemné, sú zabudované skrine, avšak tie, obzvlášť v dnešnej dobe, nie sú vôbec lacné. Ba naopak, ak sa chcete pýšiť kvalitným kusom dreva, ktorý niečo vydrží, musíte siahnuť trochu hlbšie do vrecka. Ako teda problém s úložným priestorom jednoducho vyriešiť, ak nemáte dostatok financií? Kúpte si štýlové a predovšetkým lacné, papierové škatule.

Buď si môžete zaobstarať bezfarebné kartónové škatule, ktoré nenápadne zasuniete pod posteľ či sedaciu súpravu alebo sa poobzerajte po farebnejšom variante, ktorý bude pôsobiť ako veľmi príjemný bytový doplnok. Ladiť ich môžete do farieb celkového interiéru, s ktorým budú skvele korešpondovať a vy tak nebudete mať pocit, že sú škatule vlastne lacným prvkom.

Škatule ako príjemný doplnok, autor: akcnicenyŠkatule ako príjemný doplnok, autor: akcniceny

O niečo lepším a „prepychovejším“ variantom, sú papierové škatule s kovaním, ktoré podstatne lepšie vyzerajú, ale predovšetkým sa pýšia väčšou odolnosťou a stabilnosťou. Ak máte interiér ladený do moderna a nechýba vám v byte sklo a práve zmieňované kovy, škatule budú skvelým doplnkom.

Škatule s kovaním, autor: homemagŠkatule s kovaním, autor: homemag

Nie každý si potrpí na výrazné farebné kombinácie a extravagantné doplnky. Ak máte interiér bytu či domu ladený skôr do prirodzenejších odtieňov a preferujete napríklad drevo a kamene, vsaďte na jednoduché škatule, kde hlavnú úlohu hrá čierna, hnedá, béžová alebo sivá.

Škatule v prírodnom odtieni, autor: homemagŠkatule v prírodnom odtieni, autor: homemag

Väčšinu škatúľ zaobstaráte s praktickým vrchnákom, existujú však aj takzvané šuplíkové varianty, ktoré jednoducho vytiahnete podľa momentálneho použitia. Výhodou týchto škatúľ je fakt, že na jednej strane skvele vyzerajú, ale predovšetkým môžu slúžiť aj ako odkladacia plocha, pretože majú pevný vrchnák.

„Šuplíkový“ variant, autor: proporadek„Šuplíkový“ variant, autor: proporadek

A všetkých obdivovateľov umenia a kultúry určite potešia tematické škatule s potlačou, ktoré sú naozajstným unikátom a skvostom. Potrpíte si na maľby Salvatora Daliho alebo máte odjakživa slabosť pre Gustava Klimta? Potom vás nadchnú škatule práve s prekrásnymi motívmi týchto umelcov.

S umeleckým motívom, autor: produmeuS umeleckým motívom, autor: produmeu

Článok Papierové škatule ako lacný úložný priestor bol publikovaný 7. ledna 2014 v 06.45 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...