B&T dizajn pre luxusné bývanie

Tagy:  nábytok, b&t dizajn, produkty, výrobky, trendy, interiér, byt, dom

Sponzorované odkazy:

B&T dizajn pre luxusné bývanie

Kto z nás by netúžil po luxusnom bývaní, ktoré je nadčasové a štýlové za každých okolností. V dnešnej dobe sa dá bývať veľmi pekne a za príjemné peniaze, pretože existujú obchodné domy s lacným nábytkom. Keď sa ale pozriete do väčšiny slovenských domácností, zvyčajne uvidíte totožné montované skrine, regály, rovnaké poháre a podobné koberce. Ikea skrátka letí a aj keď ponúka nespočetné množstvo prijateľných variantov, o originálnom bývaní nemôže byť reč. Ak sa chcete vymaniť zo stereotypu a mať byt, ktorý vám bude každý závidieť, stavte na B&T dizajn, ktorý je odborníkom naslovovzatým.

Značka nie je vo svete nijako zvlášť preslávená, to ale neznamená, že by nebola kvalitná alebo dokonca nemala vysoký dopyt. B&T dizajn sa pýši prvotriednymi kúskami, ktoré sú vyrobené s veľmi kvalitných materiálov, ktoré vydržia desiatky rokov a stále budú vyzerať ako nové.

Sedacia súprava je vždy ústredným prvkom každého domu či bytu a preto by mala byť exkluzívna a jedinečná. Zabudnite na neforemné rozkladacie gauče a radšej zainvestujte do neopozeraného modelu. Nebojte sa ani výrazných farieb a kombinácii s kovom, ktorý je neuveriteľne trendy a navyše praktický.

Originalita nadovšetko, autor: topofmindOriginalita nadovšetko, autor: topofmind

Ak nebývate v malej garsónke a môžete si dovoliť trochu zaplniť prázdny priestor, nezabudnite sa poobzerať po doplnku sedačky, čiže po kreslách. Tie vyzerajú skvele v jednoduchom šedom prevedení spolu s drevom alebo v masívnejšej verzii s vankúšmi, ktorá je neuveriteľne komfortná. Akonáhle vyskúšate pohodlnosť výrobkov B&T Design, už nebudete chcieť iné posedenie.

Nezabudnite na kreslá, autor: topofmindNezabudnite na kreslá, autor: topofmind

Produkty tejto značky sa vyznačujú moderným dizajnom podľa posledných trendov, ktoré sa vyžívajú v oblých líniách a v úplnej jednoduchosti. Žiadne zbytočné záhyby, ozdoby a nič nehovoriace reliéfy. Výhodou týchto kresiel je, okrem dokonalého vzhľadu, je tiež ich pohodlnosť, preto sa nemusíte báť, že by tu prevládala krása nad účelnosťou.

Bez čoho sa v byte rozhodne nezaobídete, sú drobné odkladacie plochy. Či už hovoríme o konferenčnom stolíku, nočnom stolíku alebo podobnej podobe využiteľnej v akejkoľvek miestnosti, tieto univerzálne stolíky vo všetkých možných odtieňoch si zamilujete.

Praktické stolíky využijete, autor: topofmindPraktické stolíky využijete, autor: topofmind

Článok B&T dizajn pre luxusné bývanie bol publikovaný 13. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...