Exkluzívny sedací nábytok z dielne talianskych majstrov

Tagy:  sedacie súpravy, nábytok, belta, dizajn, interiér, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Exkluzívny sedací nábytok z dielne talianskych majstrov

Sedacia súprava je obyčajne to prvé, čoho si v byte všimnete, na jej dôležitú úlohu by ste preto rozhodne nemali zabúdať. Či bude biela, krémová alebo stavíte na výrazný farebný odtieň, je čisto na vás, čomu ale by ste mali venovať dostatočnú pozornosť, je materiál a jej celkové prevedenie, pretože na pohľad krásny gauč a za super peniaze, vám môže vydržať sotva rok. Ak si chcete vybrať originálny kúsok, ktorý je nadčasový a štýlový, zamerajte svoju pozornosť na luxusné sedačky Belta, ktoré sú stávkou na istotu.

Belta je opäť dielom talianskych majstrov, ktorí sú skrátka jednotkou vo svojom odbore. Horkokrvní apenínčania rozumejú ako móde, tak dizajnu a preto sa môžete spoľahnúť, že vaše bývanie bude vždy podľa poslednej módy a pritom sa nestane prepadákom za pár rokov. Belta sa špecializuje predovšetkým na sedacie súpravy všetkého druhu, ktoré disponujú praktickým prevedením, jednoduchým štýlom a komfortnosťou, ktorá je v tomto prípade na prvom mieste.

Sedacia súprava rozhodne nemusí byť vôbec zložitá a robustná. Zabudnite na nepraktické nohy, ohromné ​​sedáky a ďalšie vymoženosti, ktoré akurát pridávajú miestnosti na objeme a „preplácanosti“. V jednoduchosti je krása a týmto heslom sa riadi aj kolekcia Belta link, ktorá je vhodná prakticky do každého interiéru.

Jednoduchá Belta link, autor: topofmindJednoduchá Belta link, autor: topofmindV jednoduchosti je sila, autor: topofmindV jednoduchosti je sila, autor: topofmind

Ak milujete čistý škandinávsky štýl a v byte vám prevláda biela farba, možno dostanete po čase chuť túto „nudu“ trochu oživiť. V takom prípade opäť otvorte katalóg spoločnosti Belta a vyberte s výrazných a neskutočne pohodlných kresiel, ktoré rozžiaria každý interiér a poskytnú príjemné posedenie. Sú vhodné tiež do pracovne, haly a alebo priestrannejšej spálne.

Kreslo rozžiari interiér, autor: topofmindKreslo rozžiari interiér, autor: topofmind

Akonáhle prídete domov, iste si chcete užiť chvíľu pokoja a nič nerobenia. K tomu vám hravo pomôžu tieto štýlové hojdacie kreslá, ktoré vás ukolíšu takmer k spánku a pomôžu od všetkých starostí náročného dňa. Vybrať si môžete z mnohých zaujímavých farieb od klasickej bielej až po trendy fuchsiovú či karmínovú.

Hojdacie kreslo upokojí, autor: topofmindHojdacie kreslo upokojí, autor: topofmind

Článok Exkluzívny sedací nábytok z dielne talianskych majstrov bol publikovaný 15. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...