Luxusné sedačky a kreslá Belta

Tagy:  sedačky, sedacie súpravy, belta, bývanie, byt, dom, obývacia izba

Sponzorované odkazy:

Luxusné sedačky a kreslá Belta

Sedacia súprava patrí ku každej obývacej izbe, či už je to menší rozkladací gauč alebo priestranná zostava pre niekoľkočlennú rodinu. Aký typ zvolíte je samozrejme otázkou financií, priestoru a tiež vkusu, pretože nie každý si potrpí na väčšie kusy nábytku. Pokiaľ ale zháňate niečo naozaj extra, čo bude v miestnosti plniť funkciu ústredného prvku, ktorý len tak niekto neprehliadne, stavte na prepychovú značku Belta, ktorá je ozajstným odborníkom vo svojom odbore.

Značka Belta je opäť dielom talianskych majstrov, ktorí sú skrátka na nábytok a všetko okolo dizajnu, absolútnou jednotkou, ktorá na trhu nemá konkurenciu. Ich cit pre eleganciu a štýl je cítiť z každého záhybu a láska ku kvalitným materiálom a jednoduchým motívom je zrejmá na prvý pohľad. Sedačky a kreslá Belta sú luxusné, neuveriteľne komfortné a tak úchvatné, že už nikdy nebudete chcieť iné!

U sedačky akéhokoľvek formátu sa predovšetkým hodnotia jednoduché a čisté línie, ktoré pôsobia nadčasovo. To je rozhodne veľmi dôležité, pretože zaobstarať si extravagantný model, ktorý dnes síce letí, ale za dva roky bude absolútne out, je zbytočné. Sedačky Belta nie sú svojím tvarom nijako netypické alebo dych berúce, zato dominujú prekrásnym povrchom, luxusnými materiálmi a tak pohodlnou výstužou, že už nebudete chcieť zažiť iné posedenie. Vybrať si môžete z niekoľkých atraktívnych odtieňov od jednoduchej béžovej, cez praktickú šedú, trendy bielu až k výraznej červenej, ktorá neuveriteľne oživí aj ten najobyčajnejší interiér. Ak máte bývanie zariadené v talianskom štýle a preferujete čistotu, sedačky Belta sú tým pravým presne pre vás.

Stavte na kvalitu, autor: topofmindStavte na kvalitu, autor: topofmind

Ak máte v dome alebo byte dostatok priestoru na doplnkový sedací nábytok, nemalo by vám chýbať kreslo. Zvoliť tu môžete buď „hojdaciu“ variantu, ktorú iste ocenia aj neposedné deti, ďalej potom jednoduché „stoličkové“ modely či komplety s praktickou taburetkou, ktorá skvele poslúži ako podpora pre boľavé nohy a alebo vo forme stolčeka.

Čo tak luxusné kreslo?, autor: topofmindČo tak luxusné kreslo?, autor: topofmindZvoľte hojdaciu variantu, autor: topofmindZvoľte hojdaciu variantu, autor: topofmind

Skvelým variantom, ktorá je obzvlášť v posledných rokoch naozaj v kurze, sú retro kreslá s kovovou podstavou, ktoré sa zmestia aj do menších priestorov a okrem obývacej izby sú vhodné aj do pracovne či spálne.Prajete si trochu retra?, autor: topofmindPrajete si trochu retra?, autor: topofmind

Článok Luxusné sedačky a kreslá Belta bol publikovaný 2. ledna 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...