Sedacie súpravy pre náročných alebo chcite viac

Tagy:  sedacia súprava, nábytok, nábytok na mieru, bývanie, byt, dom, čalúnenie, záclony, sedačky do u, účkové sedačky

Sedacie súpravy pre náročných alebo chcite viac

Od určitého veku už nechcete bývať s kamarátmi na priváte, ale je potrebné podotknúť, že ani v malej garsónke, kam sa s partnerom sotva vojdete. V istom veku skrátka príde etapa, kedy túžite po vysnívanom bývaní s krásnym nábytkom a všetkým komfortom, ktorý si predstavujete vo svojich snoch a najvnútornejších fantáziách. Ak ide o bývanie, kde mienite vychovávať deti a následne strážiť vnúčatá, potom by ste mali zabudnúť na lacný a nekvalitný montovaný nábytok, ktorý tiež nie je príliš originálny a radšej sa zamerať na prvotriednu kvalitu a štýl. Rovnako tak, ako si pravdepodobne necháte vyhotoviť kuchynskú linku na mieru, mala by mať také parametre tiež vaša sedacia súprava. A prečo práve ona? Ak netrávite v práci celé dni a noci, potom budete práve v obývacej izbe na spomínanej pohovke odpočívať pri televízore, čítať obľúbenú knihu a hostiť svojich priateľov. Sedacia súprava má skrátka v byte a dome svoje nezameniteľné miesto a preto by mala byť osobitá a z tých najkvalitnejších materiálov.

Katalóg alebo sedačka na mieru?

V mnohých obchodoch dostanete k dispozícii už osvedčený a často dlhoročný katalóg, kde si môžete maximálne tak zvoliť farbu poťahu. Tu vám nebude vyhovovať dĺžka, tu zase šírka alebo čalúnenie. Nakoniec ale vezmete skrátka to, čo je a zmierite sa s kompromisom. Vedeli ste ale, že pri výbere nábytku ustupovať nemusíte a môžete mať presne to, čo chcete? Odpoveďou na vaše všetky želania ohľadom dokonalej sedacej súpravy je nábytok na mieru. Netradičný tvar, neobvyklá dĺžka a pestrofarebný poťah? To všetko a mnoho ďalšieho je pri sedacích súpravách na mieru možné.

Kúpte si kvalitnú sedačku na mieru: autor: sedacknynamieruKúpte si kvalitnú sedačku na mieru: autor: sedacknynamieru

Čalúnenie je stále v kurze

Pri otázke na čalúnenie nábytku vám väčšina predajcov s nechápavým výrazom odvetila, že toto sa už roky nerobí a mali by ste si radšej kúpiť novú pohovku a kreslo po babičke vyhodiť? Potom ste asi nemali šťastie na dobrú spoločnosť. Sedackynamieru.sk sa pýšia čalúnením už od roku 1998 a za svojou tradíciou si náležite stoja, čo potvrdzujú aj desiatky skvelých referencií. Nevzdávajte sa preto svojho obľúbeného kusu nábytku, ku ktorému máte dlhoročnú citovú väzbu a radšej sa s dôverou zverte odborníkom na slovo vzatým. Nábytok bude vyzerať ako nový a vy budete mať razom chuť mu do partie zaobstarať ešte nový stolík a luxusné záclony.

Aký druh sedačky zvoliť?

Ak stále váhate, aký druh sedacej súpravy zvoliť, potom si nechajte odborne poradiť a zamerajte sa na prvotriedne účkové sedačky. Tie sú vhodné prakticky do každej nehnuteľnosti, v obývacej izbe vyzerajú skvele a navyše pojmú niekoľko osôb, čo pri väčšej rodine alebo častých návštevách iste oceníte. A či si zaobstaráte variant z kože, nenápadný poťah alebo výraznú farbu je už čisto na vašom vkuse a fantázii.

Sedačky do U sú v kurze, autor: sedacknynamieruSedačky do U sú v kurze, autor: sedacknynamieru

Článok Sedacie súpravy pre náročných alebo chcite viac bol publikovaný 24. července 2017 v 15.00 v rubrike PR články. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...