Barová stolička podľa Michaela Stolworthyho

Tagy:  bar, barová stolička, stoličky, barová stolička, nábytok, sedací nábytok, interiérový nábytok, dizajn, dizajnový, dizajnové, moderné, chróm, chrómová, chrómová stolička, bar stool, serous, intrigue

Sponzorované odkazy:

Barová stolička podľa Michaela Stolworthyho

Výber barovej stoličky je neľahká úloha, okrem dokonalého dizajnu musíme dbať predovšetkým na funkčnosť, stabilitu a pohodlnosť. Stolička na vysokých nohách nám musí zaručiť predovšetkým bezpečné a komfortné posedenie, avšak v kombinácii so stránkou estetickou.

Spojenie dizajnu a funkčnosti sa úspešne podarilo vyriešiť americkému dizajnérovi, Michaelovi Stolworthymu, ktorý uviedol kolekciu veľmi úžasných barových stoličiek. Charakteristickým rysom jeho diel je predovšetkým čistota, lesk a minimalizmus, ktorý sa odráža v kombinácii použitých materiálov.

Spoločným ukazovateľom jeho barových stoličiek sú nekonečné krivky, ktoré sú akoby poskladané v chaose. Úžasné diela, v podobe barových stoličiek, vzbudzujú pocit výnimočnosti, jedinečného rukopisu a nekonečných možností.

Kolekcia sa skladá z dvoch typov barových stoličiek, Serous Bar Stool a Intrigue Bar Stool, ktoré sú ponúkané v rôznom farebnom prevedení. Serous Bar Stool pôsobí veľmi ladným, elegantným dojmom, s oblým telom. Vysoký lesk chrómu v kombinácii s čiernou kožou vynikne najmä v nadčasovo až futuristicky zariadených interiéroch.

Intrigue Bar Stool je hračkou optického klamu, z každej strany vyzerá inak. Barová stolička Intrigue je dostupná v hliníkovom prevedení s vysokým leskom.

elegantné zjednotenie dizajnu a funkčnostielegantné zjednotenie dizajnu a funkčnosti
v niekoľkých farebných prevedeniachv niekoľkých farebných prevedeniach
futuristické poňatiefuturistické poňatie

zdroj: http://www.chairdesigning.com

Článok Barová stolička podľa Michaela Stolworthyho bol publikovaný 4. října 2013 v 16.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...