Trendy nábytok pre vašu obývaciu izbu

Tagy:  obývačka, obývacia izba, nábytok, sedačka, pohovka, konferenčný stolík, kreslo, doplnky

Sponzorované odkazy:

Trendy nábytok pre vašu obývaciu izbu

Trendy nábytok pre vašu obývaciu izbu

V obývacej izbe vítame návštevy a trávime v nej veľa času. Mnoho ľudí považuje túto miestnosť za ústredňu domova. V súčasnej dobe je najviac trendy jednoduchosť a vzdušnosť. S inšpiráciou určite pomôže aj tento článok.

Farebný a moderný

Nádherne jednoduchá a pritom originálna je svetlá obývacia izba s farebným nábytkom. Izba je veľká, priestranná a veľmi vzdušná. Obrovské okná prepúšťajú veľa svetla a ponúkajú neuveriteľne nádherný výhľad. Svetlé biele a krémové farby vždy budú in. Centrum obývacej izby je tvorené veľkou nízkou rohovou pohovkou s nízkym operadlom. Červený základ spolu s ostatnými farbami tvorí veselú a hravú letnú kombináciu. Veľmi zaujímavým prvkom interiéru je netradične poňatý stolík zložený z dvoch plytkých kovových mís. V tejto veľmi peknej priestrannej obývacej izbe si môžeme všimnúť aj lampy vo veľmi originálnom prevedení. Veľký obdĺžnikový koberec do priestoru je veľmi vhodný. Celá miestnosť tvorí dokonalý celok a iste zaujme.

Decentný a jednoduchý

Základom pre nápaditú obývaciu izbu je zaujímavý byt a netradičný interiér. Čierno biely byt je skutočne originálom. Obývacia izba sa nachádza v spodnej časti bytu o úroveň nižšie ako jedáleň. Podobne ako mnoho moderných obývacích izieb, aj pre túto sú charakteristické ostré línie a jasné farby, v tomto prípade teda predovšetkým biela a tmavo šedá. Čo sa nábytku týka, je izba pomerne strohá. Biela kožená sedacia súprava v sprievode vankúšikov s farebnou potlačou chýbajú zbytočné zdobenosti. Jednoduchý konferenčný stolík perfektne vystihuje ráz celého bytu. Okrem detailov v jasných farebných odtieňoch prevažuje čisto biela v sprievode čiernej a šedej. Celý priestor úplne presne spĺňa požiadavky moderného interiéru. Kľúčovými slovami tu sú priestor, elegancia a jednoduchosť.

Takmer nadpozemský

Obývacia izba zariadená v bielej a čiernej je ukážkou skutočného umenia. Netradične poňatý nábytok vyzerá bez nadsadenia ako z iného sveta. Asymetrická biela pohovka v kombinácii s nízkym stolíkom a kresielkom z priehľadnej hmoty sa do izby obloženého lesklým kameňom skvele hodí. Bodové osvetlenie urobí tiež veľký dojem. Priestor obývacej izby nie je veľký ale je dobre využitý, preto z miestnosti cítime čistotu a vzdušnosť. Takáto moderna možno nie je pre každého, ale svojich priaznivcov si určite nájde.

Zdroj: Roche-Bobois

Článok Trendy nábytok pre vašu obývaciu izbu bol publikovaný 30. ledna 2013 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...