Obývacia izba v bledo modrej

Tagy:  obývacia izba, bledo modrá, farby, odtiene, nábytok, doplnky, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Obývacia izba v bledo modrej

Spoločenská miestnosť, ktorou obývačka nepochybne je, by mala navodzovať príjemnú atmosféru, v ktorej sa budú cítiť komfortne vaši najbližší, priatelia, ale aj akákoľvek iná návšteva. Choďte s dobou a nechajte sa inšpirovať aktuálnymi trendmi, ktorým kraľuje bledo modrá farba, ktorá jednoznačne dokazuje, že nie vždy musí byť studená a neosobná.

Mentolová pohovka

Sedacia súprava musí na prvý pohľad zaujať, lebo v každej obývacej izbe zaberá jednoznačne najväčšiu plochu. Šedých, béžových a alebo klasických čiernych pohoviek už bolo dosť a teraz prichádzajú na rad trendy v mentolových odtieňoch, ktoré sú svieže, jarné a nápadité.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Čaj o piatej

Radi trávite svoj drahocenný čas v spoločnosti priateľov, rodiny alebo len so svojou maličkosťou a obľúbenou knihou? Potom by vám v obývacej izbe nemal chýbať štýlový čajový set na podávanie toho najlahodnejšieho moku. Stavte napríklad na bledo modrú súpravu, ktorá pôsobí exkluzívnym dojmom.

Autor: amaraAutor: amara

Drobné detaily

Práve tie najpremyslenejšie detaily robia domov domovom a dokážu mu dodať to správne osobité čaro a charizmu. Pri zariaďovaní bývania či pri prestavbe málokto myslí na dôležitosť lustra, ktorý by síce mal svietiť, ale často nie je zaraďovaný do dizajnových plánov. Urobte preto výnimku a obstarajte si štýlový retro luster.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Štýlová ozdoba

Lapače prachu nie sú v interiéri už desiatky rokov žiadúce, ale každá miestnosť by mala vlastniť pár štýlových kúskov, ktoré vypovedajú o vkuse majiteľa a tiež o fakte, že sa v byte alebo dome naozaj žije. Čo tak vyskúšať maľované sklo v bledo modrom prevedení, ktoré sa zrazu stane ozdobou každej obývacej izby.

Autor: saksfifthavenueAutor: saksfifthavenue

Ratan trochu inak

Ratanový nábytok je neskutočne moderný a tiež čoraz populárnejší. Niet sa čomu čudovať. Je pohodlný, ľahký a vyzerá skvele. Zabudnite však pre tentokrát na klasickú prírodnú ratanovú klasiku v hnedej farbe a radšej sa zamerajte na živé farby práve ako bledo modrá.

Autor: shophorneAutor: shophorne

Článok Obývacia izba v bledo modrej bol publikovaný 29. dubna 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...