Závesné kovové pologule

Tagy:  kreslo, závesné kreslo, hojdacie kreslo, exteriérový nábytok, záhradný nábytok, hojdačka, hojdacie stoličky, sedací nábytok, interiérový nábytok, stoličky, závesné stoličky

Sponzorované odkazy:

Závesné kovové pologule

Závesný nábytok je doménou predovšetkým detí, najrôznejšie hojdačky, skákadlá, hojdacie siete, sú inštalované do najrôznejších častí interiérov. Hojdanie upokojuje, navodzuje relaxačnú atmosféru a pôsobí nerušivým dojmom. Hojdanie je nielen doménou detí, ale aj dospelých, ktorí strácajú zábrany a oddávajú sa záplavám ničím nerušených okamihov.

Talianska spoločnosť Seletti však uviedla na trh závesnú guľu, ktorú síce môžu využívať deti, ale prioritne je určená pre dospelých. Závesné kreslo je vyrobené z kovu a PVC, tvorené kovovými konštrukciami, ručne vypletené PVC lankami.

Závesné kreslo je dodávané štandardne v bielom prevedení, je vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie. Guľovitý tvar kresla sľubuje niekoľko útulných chvíľok strávených v „súkromí“. Ku komfortnému posedeniu prispeje čalúnenie sedáku, ktoré však nie je súčasťou samotného výrobku, kresla Emisphera.

Tak trošku retro vzhľad závesného kresla Emisphera vytvára zábavný a osobný život v akomkoľvek prostredí, pretože vďaka svojmu unikátnemu vzhľadu sa dokáže integrovať kamkoľvek.

tak obľúbený hojdací nábytoktak obľúbený hojdací nábytok
uplatnenie nájde predovšetkým v záhradeuplatnenie nájde predovšetkým v záhrade

zdroj: http://www.seletti.it

Článok Závesné kovové pologule bol publikovaný 25. března 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...