6 tipov na krásne kvetináče

Tagy:  doplnok, dekorácie, kvety, rastliny, kameň, drevo, prútie, sklo, dizajn, interiér

Sponzorované odkazy:

6 tipov na krásne kvetináče

Bývanie nie je len o luxusnom vybavení a prvotriednych spotrebičoch, aby ste sa vo svojom príbytku cítili pohodlne a príjemne, je potrebné myslieť aj na tie najmenšie detaily, ktoré práve robia dom domovom. Okrem doplnkov a dizajnových vymožeností, ktoré do interiéru neodmysliteľne patria, myslite aj na rastlinky, ktoré byt oživia a dodajú mu rodinné kúzlo. A vzhľadom k tomu, že kvetinky nemôžu žiť bez podpory, inšpirujte sa krásnymi kvetináčmi, ktoré sú vhodné ako dovnútra, tak von.

Ohromným trendom posledných rokov sa stali rustikálne doplnky v štýle indigo, ktoré na prvý pohľad pôsobia akýmsi starším štýlom, ale pri dôkladnejšej ohliadke zistíte, že ide o umelecké kúsky. Kvetináče tohto druhu, ktoré môžete ľubovoľne rozmiestniť po interiéri, ale aj na parapety alebo na terasu, získate napríklad v obchodoch Marks and Spencer, kde vás jeden kus vyjde na približne 30 €.

Autor: marksandspencerAutor: marksandspencer

Moderným doplnkom v podobe kvetináča je tiež mramorový variant, ktorý je nielen veľmi praktický, ale tiež univerzálny, pretože je vhodný do interiéru s drevom, kovom, sklom alebo kameňom. Mramorové kvetináče samozrejme dokonale vyniknú aj v exteriéri a vďaka svojej odolnosti vydržia nápor mrazov aj krupobitia. Tento model zakúpite v obchodoch Create and barel od 10 € za kus.

Autor: createandbarelAutor: createandbarel

Ak vám sklo, biele steny a čisto severský štýl nič nehovorí a skôr preferujete teplejšie štýly interiéru, voľte kvetináče v orientálnom prevedení, ktoré sa stanú veľmi príjemným prvkom obývacej izby, vstupnej haly, chodby, ale aj jedálne.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Sklo je súčasťou interiéru a predovšetkým doplnkov po celé stáročia a preto nie je dôvod na jeho štýlovosť zabúdať. Tentoraz sa však namiesto pohárov, váz a lustrov zameriame skôr na kvetináče, ktoré nutne nemusia reprezentovať iba ťažké materiály. Čo tak zaobstarať si kvetináče z fúkaného a ručne maľovaného skla, ktoré budú ozdobou každej miestnosti.

Autor: insideavenueAutor: insideavenue

V obľube sú aj prírodné materiály, ktoré sa v interiéri vždy skvele vynímajú. Ak vám klasické drevené kvetináče nevyhovujú a podliehajú skaze, stavte na prútie, ktoré je ľahučké a preto ho môžete pokojne umiestniť napríklad na komodu.

Autor: surlatableAutor: surlatable

Milovníci dizajnových kúskov a nevšedných nápadov zaplesajú z novej kolekcie obchodného domu Bloomingsdales, kde sú k dispozícii tieto štýlové kvetináče, a to vo všetkých možných farebných prevedeniach.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Článok 6 tipov na krásne kvetináče bol publikovaný 15. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...