Štýlové dekorácie pre apríl 2014

Tagy:  doplnky, bytové dekorácie, apríl, jar, trendy, interiér, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Štýlové dekorácie pre apríl 2014

Žiadny byt alebo dom si nemožno predstaviť bez bytových dekorácií, vďaka ktorým je interiér obývateľný a pôsobí prívetivejším dojmom. Najkrajšie sú samozrejme ručne vyrobené darčeky od vašich ratolestí, pokiaľ ale deti ešte nemáte, alebo nie sú ich vlohy práve výtvarné, zamerajte sa na doplnky typické pre apríl, čiže také, čo oslavujú príchod jari. S nimi vaša domácnosť razom rozkvitne, bez toho aby ste si museli kupovať kvetiny.

Voňavá domácnosť je základ, vďaka ktorej sa budete nielen vy, ale každá vaša návšteva cítiť neskutočne príjemne. Niektoré osviežovače vzduchu ale pôsobia chemickým dojmom a ich vône otupujú. Kúpte si preto kvetinové sviečky od Luminary, ktoré dokonale rozvoňajú celý byt, a to ich nemusíte ani zapaľovať. Vyrobené sú z prírodného bio parafínu a pravých kvetov a jeden kúsok vás vyjde na 11 €.

Autor: neimanmarcusAutor: neimanmarcus

Potraviny v kuchyni nemusíte skladovať v nepekných pôvodných obaloch či dokonca vo vreciach kúpite napríklad zemiaky alebo mrkvu. Obstarajte si tento štýlový, pozlátený košík a dodajte bytu trochu exkluzivity.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Ženy majú zvyčajne dosť šperkov alebo bižutérie, ktorú potrebujú niekde skladovať. Iste poznáte ten pocit, keď otvoríte šperkovnicu, z ktorej na vás vykukne spleť prsteňov, náušníc a náramkov, ktoré nie a nie rozmotať. Ak máte určité obľúbené kúsky, ktoré chcete mať stále po ruke, nechajte sa inšpirovať praktickým stojanom na šperky, ktorý bude skvostom každej kúpeľne alebo spálne.

Autor: neimanmarcusAutor: neimanmarcus

V móde je v posledných rokoch opäť minimalizmus, kedy je menej niekedy naozaj viac. Načo vlastniť krištáľové vázy, keď si môžete zaobstarať tento štýlový retro doplnok, a to hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Kúsky hľadajte v Coggles od 26 € za kus.

Autor: cogglesAutor: coggles

Ak nevlastníte pracovňu, kde by ste skladovali všetky kancelárske potreby, potom skrátka potrebujete mať po ruke pero, nožnice, obyčajnú ceruzku a nejaký ten poznámkový blok, kde napíšete nákup. Interiér vášho domu skvele dozdobí tento stojan v tvare strúhadla, ktorý si môžete kúpiť v Tidy od 19 €.

Autor: urbanoutfittersAutor: urbanoutfitters

Hodiny v štýle dadaizmu sú trendom tohtoročnej sezóny a ak idete štýlovo s dobou, nemali by vám doma rozhodne chýbať. Tento model kúpite napríklad v Modcloth, a to za senzačných 15 €.

Autor: modclothAutor: modcloth

Článok Štýlové dekorácie pre apríl 2014 bol publikovaný 30. dubna 2014 v 12.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...