Detský kútik v záhrade

Tagy:  deti, kútik, detský kútik, ihrisko, hračky

Sponzorované odkazy:

Detský kútik v záhrade

Každý, kto má menšie deti určite vie, ako sú hravé a neposedné. Hneď ako s nimi vyrazíte do najbližšieho parku so šmykľavkami či na detské ihrisko, kde sa vybláznia na najrôznejších atrakciách, sú razom ako v siedmom nebi. Avšak nie každý má neustále čas, sa ratolestiam takto plne venovať. Ak aj vy bojujete s kolobehom prechádzok a vopred premyslených návštev zábavných centier, aby sa vaše dieťa nenudilo, kúpte sebe aj jemu detský záhradný kútik, ktorý vám uľahčí veľa práce a potomkovi splní jeho tajný sen.

Základné vybavenie

Predstava vášho súkromného mini ihriska pre deti vás nadchla, ale neviete, aký sortiment zvoliť, aby nezaberal až toľko miesta a pritom slúžil ako aktívne vyžitie na celý deň? Základom je vždy kombinácia preliezačiek a šmykľavky, ktorá rozhodne nikoho neurazí. Tu si na svoje prídu deti od 3 rokov a atrakciu môžu plne využívať až do dvanásteho roku života. Keď si túto zostavu zaobstaráte, razom budete obľúbeným návštevným miestom všetkých detí z okolia.

Urobte svojim deťom radosť, autor: mattshomesUrobte svojim deťom radosť, autor: mattshomes

Aj pre tých najmenších

Ak k sebe vaše deti nemajú vekovo úplne blízko, môžete sa stretnúť s problémom, aké prvky na záhradu postaviť, aby si ich užilo ako dvojročné, tak osemročné dieťa. Vedľa preliezačiek, najrôznejších lán, madiel a hojdačiek, sa bude skvele vynímať kryté pieskovisko, ktoré je u malých potomkov obzvlášť populárne. Jeho výhodou je navyše fakt, že ho kúpite aj za veľmi nízku cenu.

Príjemné s užitočným

Štatistiky jasne ukazujú, že až každé štvrté dieťa, trpí nadváhou či dokonca enormnou obezitou. O tom, že by sa vaši potomkovia mali hýbať niet sporu, ale ako ich donútiť k aktivite, ak práve nepatria k športovým nadšencom? Skvelým variantom je v tomto prípade trampolína, na ktorej sa vyblázni celá rodina, vrátane vás a ako pohybová činnosť slúži úplne dokonale. Z predtým objemnejšieho jedinca sa počas chvíle stane „schudnutý“.

Praktická skrýša

Nie je nad to, keď vidíte vaše najmilšie, ako sa spokojne a veselo hrajú. O to nepríjemnejšie je potom upratovať spúšť, ktorú v zápale hier dokážu urobiť. Kúpte im preto menší drevený domček, ktorý poslúži ako bunker a zároveň úschovňa všetkého detského „náradia“.

Zaobstarajte ratolestiam malé ihrisko, autor: BodsZaobstarajte ratolestiam malé ihrisko, autor: Bods

Článok Detský kútik v záhrade bol publikovaný 13. května 2014 v 07.15 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...