Kvetinový interiér, ktorý rozžiari byt

Tagy:  kvetinový interiér, kvety, dizajn, nábytok, doplnky, dekorácie, farby, kuchyňa

Sponzorované odkazy:

Kvetinový interiér, ktorý rozžiari byt

Počas celej jari vládnu tento rok kvety a neobjavujú sa len na exkluzívnych módnych prehliadkach a vo výkladoch prakticky všetkých obchodných domov a butikov. Svoje zastúpenie nájdu aj v interiéroch, ktoré okamžite rozžiaria a dodajú čaro života. Nudí vás už existujúci vzhľad vašich miestností a túžite po radikálnej zmene? Potom sa zamerajte na všetko kvetinové a dajte bytu či domu trochu radosti a optimizmu.

Luxusné doplnky

Doplnky skrátka v žiadnom čase nesmú chýbať, bez nich by bol interiér prázdny a chladný. Avšak ani v tomto smere by ste nemali nič preháňať a radšej než na kvantitu, staviť na kvalitu, ktorú iste oceníte nielen vy, ale aj vaše návštevy. Zabudnite preto na porcelánové sady tanierov po babičke, police nechajte voľné a leňošku, kreslo alebo rovno sedaciu zostavu ozvláštnite o luxusné saténové vankúše značky Cavalli, ktoré sú príjemné, komfortné a vďaka kvetinovému motívu tiež neskutočne trendy.

Autor: amaraAutor: amara

Rozkvitnutá kuchyňa

V kuchyni mnohé gazdinky mávajú kvety či bylinky na parapetoch, kde sa im naozaj darí. Čo sa kvetinového trendu týka, buďte dôslední a myslite aj na tie najmenšie detaily, ktoré síce nie sú vidieť zakaždým, ale počas stolovania či podávania čaju o piatej, ich iste oceníte. Reč je o prekrásnych tanieroch značky Villeroy, ktoré svojim kvetinovým motívom rozžiaria každé raňajky. Kus zakúpite od 15 €.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Štýlové pohostenie

Čakáte návštevu, ktorej chcete ponúknuť to najlepšie občerstvenie, potom myslite aj na servis, ktorý je polovicou úspechu. Držte sa kvetinového trendu a kamarátkam ponúknite kávu alebo čaj v príjemných kvetovaných hrnčekoch z kolekcie Bloosom, ktoré sú originálne, veselé a plné sviežosti, čo je pre jar žiaduce. Kus zakúpite od 15 €.

Autor: amaraAutor: amara

Buď svetlo

Stolové lampičky majú v bytoch svoje opodstatnenie, pretože v prvom rade cielene osvietia požadovanú oblasť a okrem iného pôsobia ako skvelý interiérový prvok, ktorý dokáže ozvláštniť miestnosť. Kúpte si kvetovanú lampu v retro štýle od značky Reminder, ktorú môžete podľa vlastného uváženia umiestniť do spálne, detskej izby, jedálne, ale aj do predsiene, kde vám každé ráno pomôže hľadať kľúče od automobilu.

Autor: modclothAutor: modcloth

Odvážna zmena

Odvážni jedinci, ktorí sa neboja v interiéri urobiť väčšie a na prvý pohľad zrejmé zmeny, sa môžu samozrejme zamerať na nábytok, ktorého je v obchodoch a aj na internetových stránkach nespočetné množstvo. Kvety skrátka letia, a tak určite nebudete mať problém si vybrať. Čo hovoríte napríklad na novú jarnú kolekciu návrhárky Petry Borner, ktorá sa drží bokom od pestrých farieb, ale radšej preferuje tlmenejšie odtiene, ktoré majiteľa hneď tak neomrzia.

Autor: healsAutor: heals

Článok Kvetinový interiér, ktorý rozžiari byt bol publikovaný 19. května 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...