Štýlový hrnček 5x inak

Tagy:  doplnky, riad, kuchyňa, kancelária, porcelán, farby

Sponzorované odkazy:

Štýlový hrnček 5x inak

Riad je bežnou súčasťou každej kuchyne, ale aj bežným vybavením kancelárií alebo iných pracovísk, kde sa denne od pondelka do piatku nachádzate. Ako doma, tak v zamestnaní by ste mali mať, pre lepší pocit, svoj osobný riad ako je napríklad štýlový hrnček alebo napríklad miska na cereálie a sušené ovocie. Pozrite sa na 5 trendových hrnčekov, z ktorých sa káva a čaj bude piť úplne skvele.

Zaujímavé a vtipné nápisy sú vhodné na tričká, ale rovnako tak na riad alebo napríklad plagáty. Tie sú vhodné do každej miestnosti doma aj v kancelárii. Obstarajte s napríklad tento trendový hrnček, ktorý vám urobí pekné každé ráno a spríjemní vám aj zachmúrený deň. Pozrite sa ponuku hrnčekov na e-shope BLOOMINGDALES.COM, kde nájdete neuveriteľné množstvo hrnčekov s nápismi. Cena hrnčeka je skvelých 15 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Niekoľkokrát do roka majú vaši priatelia a rodina narodeniny alebo meniny a prípadne oslavujú iné významné výročia, na ktoré jednoducho nemôžete zabúdať. Pre babičku alebo blízku priateľku zaobstarajte prekrásny porcelánový hrnček, ktorý je originálnym darčekom a ktorý by si sama dotknutá osoba nikdy nekúpila. Na e-shope LUISAVIAROMA.COM nájdete tento skvostný kúsok už za 74 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Človek si potrebuje čas od času osladiť život. Tortičky a čokolády sú slasťou, avšak nemali by ste to s nimi preháňať, pretože cukrovka, vysoký cholesterol a tukové vankúšiky nie sú ničím, po čom by ste túžili. Namiesto sladkostí si preto dennodenne doprajte chuťovky namaľované na šálke. Zakaždým tak môžete pri pití čaju pozerať na slastné makrónky alebo cookies. Cena šálky je na e-shope BLOOMINGDALES.COM 22 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Pri kupovaní šálky pre seba by ste mali myslieť tiež prakticky. Nedokážete pri stole chvíľu posedieť a káva i čaj vám zakaždým vychladnú? Potom vám nesmie chýbať štýlový termo hrnček, ktorý udrží tekutinu dlho horúcu a vám tak lahodný mok bude chutiť aj za niekoľko hodín. Hrnček zoženiete na e-shope NORDSTROM.COM už od 30 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Pre seba a partnera môžete obstarať netradičné šálky s monogramom alebo aspoň so začiatočným písmenom vašich mien. Nielen, že si hrnčeky nikdy nepomýlite, ale zároveň budete vedieť, že k sebe dokonale pasujú. Šálky s písmenami v niekoľkých farbách zoženiete na e-shope COGGLES.COM od skvelých 6 € za kus.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Článok Štýlový hrnček 5x inak bol publikovaný 6. března 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...