Dekorácie od svetových dizajnérov-tie musíte mať !

Tagy:  doplnky, dizajn, návrhár, dizajnér, bývanie, interiér

Sponzorované odkazy:

Dekorácie od svetových dizajnérov-tie musíte mať !

Máte pocit, že vášmu bývaniu niečo chýba? Nejaký ten moderný dizajnový kúsok, ktorý by mu dodal na luxuse a vznešenosti? Potom sa nechajte inšpirovať najnovšími kolekciami od svetových dizajnérov, ktorí vedia, ako byt premeniť k dokonalosti.

Kvetina tak trochu inak

Väčšina kvetov, ktoré poznáme, sú v klasickom prírodnom prevedení a ich najväčšou obmenou je sušený variant. Návrhár Jan Willem sa ale rozhodol túto tradíciu trochu nabúrať a navrhol kolekciu čiernych kvetináčov a kvetov, ktoré rozhodne majú niečo do seba.

Autor: luisaviaromaAutor: luisaviaroma

Štýlové vankúše

Vankúše sú veľmi častou dekoráciou mnohých obývacích izieb, pretože nielen, že sú veľmi pohodlné, ale tiež pôsobia dizajnovo skvele. Tohto faktu si je veľmi dobre vedomá aj bytová návrhárka Shiraleah Caravan, ktorá toto leto prichádza na trh s kolekciou vankúšov, kde sa snúbia výrazné farby s metalickými odleskami. Tie pôsobia veľmi luxusným dojmom, čo je v dnešných interiéroch naozaj žiaduce. Okrem žltej farby sa môžete tešiť aj na modrú, okrovú, lososovú alebo napríklad lila.

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Jednoduchosť nadovšetko

A zase sa tu potvrdzuje staré známe pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Návrhárka Wendy Wood o tom vie svoje a preto sa nebojí okúzliť s kolekciou jednoduchých, snehovo bielych váz, ktoré sú zdobené minimalistickým reliéfom. Ten nie je z diaľky, voľným okom, viditeľný, o to krajšie ale je zistenie, ktoré objavíte pri bližšom preskúmaní.

Autor: wedgwoodAutor: wedgwood

Trocha orientu

Orientálne kúsky si v bytoch nájdu vždy svoje vyhradené miesto a po celé stáročia majú svoju určitú klientelu. Ak máte jednoduchú obývaciu izbu vo svetlých odtieňoch, nebojte sa do orientálnych produktov, investovať aj vy. Čo hovoríte napríklad na túto misku od návrhára Flamant Lazára, ktorá je pútavá, pestrá a napriek tomu nijako extravagantná. Ak by ste snáď mali pocit, že vám len tak nehybne stojí na polici, môžete ju využiť ako klasický riad.

Autor: flamantshopAutor: flamantshop

Sviece s dušou

Klasické sviečky vlastní doma asi každý a obzvlášť tie vonné, ktoré v Ikea zakúpite za pár desiatok centov. Ak chcete ale niečo originálne, nechajte sa inšpirovať štýlovými kúskami z Anglicka, ktoré majú svoje čaro, svoju osobitosť a dušu. Sviečky od návrhárky Kate Spade sú nielen krásne a dlho voňajú, ale ich príjemný kalíšok vlastný citát, ktorý vás pohladí po duši. Hneď ako teda svieca dohorí, získate krásnu dekoráciu, ktorá môže zdobiť byt, ešte niekoľko rokov.

Autor: amaraAutor: amara

Hodiny, aké ste ešte nevideli

Hodiny zvyčajne mávajú ten klasický oválny, prípadne hranatý tvar, kde sa ručička pohybuje po ich obvode. Tento model je ale niečím tak exkluzívnym a uhrančivým, že vás nenechá na pokoji. Dizajnér Antonio Progetti sa vo svojich originálnych kolekciách sústreďuje predovšetkým na nezvyčajný vzhľad a tiež doplnky, ktoré len tak, v klasických predajniach, neobjavíte. Štýlové hodiny zakúpite za 193 €.

Autor: amaraAutor: amara

Článok Dekorácie od svetových dizajnérov-tie musíte mať ! bol publikovaný 4. července 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...