8 tipov pre skrášlenie bytu

Tagy:  dom, bývanie, interiér, nábytok, doplnky, drevo, sklo kov, farby, motívy

Sponzorované odkazy:

8 tipov pre skrášlenie bytu

Dlhšiu dobu zvažujete, že by vaše obydlie mohlo prejsť menšou obmenou? Potom zabudnite na nákladnú a zdĺhavú rekonštrukciu a radšej bytu dodajte šmrnc pomocou nových kúskov, ktoré sú štýlové, nadčasové a jednoducho úchvatné. Potrebujete kreslo, stôl alebo len nový riad? Zbierajte inšpiráciu a zostavte si vlastnú kombináciu inovatívnych produktov.

Veľmi často sa v posledných rokoch v interiéroch objavujú realistické prvky zachytávajúce konkrétne výjavy zo života. Neurčité misky zvláštneho tvaru tak vymenili vtipnejšie varianty v tvare melóna, paradajky alebo napríklad ryby, z ktorej môžete vaše obľúbené pokrmy rovno servírovať na jedálenskom stole. Tieto a veľa ďalších kusov riadu si zaobstaráte u Create and Barrel už od 11 €.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrelAutor: createandbarrelAutor: createandbarrel

Dreva nie je nikdy dosť a obzvlášť nie v nadčasových interiéroch v štýle Škandinávie, ktorý je čím ďalej viac populárnejší na celom svete. Ak ste si snáď mysleli, že drevo a prírodné materiály vyšli z módy a nahradil ich nevzhľadný plast alebo studené sklo, ste na omyle. Predovšetkým drevo v prírodnom surovom stave hlási veľkolepý comeback, preto by ste ho do svojho bývania mali zakomponovať. Čo hovoríte napríklad na túto exkluzívnu kúpeľňovú sadu od Bloomingsdales?

Autor: bloomingsdalesAutor: bloomingsdales

Lampy majú v bytoch a domoch samozrejme svoj ​​určitý význam, avšak postupom rokov sa z nich stal akýsi interiérový doplnok, ktorý poslúži, ale zároveň musí vyzerať skvele. Pozrite sa napríklad na novú kolekciu od Amara, ktorá je nápaditá a je vhodná ako do pracovne tak do detských izieb.

Autor: amaraAutor: amara

Chcete, aby váš byt vyzerať exkluzívne a dýchala z neho luxusná atmosféra už pri prvom vkročení? Potom vám rozhodne nesmie chýbať krištáľový luster od značky Le Broom. Nová kolekcia lustrov je jemná, decentná a napriek tomu úplne neprehliadnuteľná. Takýto kúsok zatieni všetky ostatné prvky v miestnosti.

Autor: healsAutor: heals

Retro kúsky sú späť a spolu s nimi červená, biela, čierna a ich vzájomné kombinácie. Faktom je, že tieto farby nikdy neomrzia, preto sa nemusíte obávať, ich do interiéru zakomponovať a keď je reč o retro nábytku a doplnkoch, toto okrúhle kreslo sa stane klenotom. Kúpiť si ho môžete v predajniach Finnish design shop za 334 €.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Kvety sú stále viac v kurze a to dokonca v akomsi abstraktnom podaní, keď pôsobia skôr ako nevtieravý rastlinný motív. Ten dokáže krásne oživiť nudnú obývaciu izbu a dodať jej šmrnc, ktorý jej roky chýbal. Kreslo skvele vynikne vedľa jednoduchej béžovej alebo hnedej sedacej súpravy.

Autor: bedbathandbeyondAutor: bedbathandbeyond

Kovy sa v domoch objavujú už desiatky rokov, tento rok sú ale extrémne v kurze tie metalické, a to nielen v oblečení. Stolík so sklenenou doskou a pozlátenou nohou je prototypom elegantného bývania, ktoré ide ruka v ruke s množstvom bielej farby a oblými líniami. Kúpiť si ho môžete u Zincdooru za 216 €.

Autor: zincdoorAutor: zincdoor

Článok 8 tipov pre skrášlenie bytu bol publikovaný 11. srpna 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...