Interiér v horčicovej farbe

Tagy:  horčicová farba, interiér, design, byt, dom, izba, miestnosť, bývanie, nábytok, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

Interiér v horčicovej farbe

Interiéru už dávno nevládnu len neutrálne odtiene alebo klasická kombinácia červenej, bielej a čiernej, ktorá sa už stala akousi zabehnutou klasikou, čo nenadchne ani neurazí. Radšej sa zamerajte na jesenné trendy, ktoré prichádzajú s novinkami, ktoré vás budú baviť veľmi dlho. Čo hovoríte napríklad na horčicový interiér? Je vskutku luxusný a originálny a aj vášmu bytu, bude určite slušať.

Väčšina ľudí si obľúbila alebo zvykla zaobstarávať si jednoduché sedacie súpravy, ktoré nijako nevyčnievajú a jednoducho splynú s okolím. Béžová, hnedá alebo čierna. Tieto tri farby sa v slovenských domácnostiach objavujú najčastejšie. Nemáte ale tak trochu pocit, že už je to nuda? Ak ste dospeli k názoru, že je čas na inováciu, poobzerajte sa po sedacej súprave v horčicovej farbe. Tú si môžete kúpiť napríklad na Finnish dizajn shop za 1330 €.

Autor: finnishdesignshopAutor: finnishdesignshop

Stolík z klasického dubového dreva alebo so sklenenou doskou je ďalším evergreenom, ktorý jednoducho nemá čím zaujať. Takáto domácnosť vám síce bude vyhovovať svojou univerzálnosťou, ale pravdepodobne vás začne, čo nevidieť, pekne nudiť. S nábytkom v horčicovom odtieni sa musí zaobchádzať veľmi opatrne a tu sa musíte riadiť heslom „čoho je veľa, toho je príliš“. Vyberte si preto radšej menej týchto prvkov, ktoré miestnosť oživia a budú vyzerať senzačne. Ak si ponecháte svoju existujúcu sedaciu súpravu, zaobstarajte si napríklad tento exkluzívny stolík od značky Eero, ktorý vás vyjde na 123 €.

Autor: outthereinteriorsAutor: outthereinteriors

Fičíte na retro štýle, ktorý sa stáva stále viac populárnou záležitosťou? Potom vás iste poteší celkom nová kolekcia dizajnérskej značky French, ktorá retro módu poňala trochu po svojom a urobila dobre. Namiesto klasických prvkov ála 60. a 80. roky si vzala na starosť secesiu a baroko. Pôvodným komodám a skriniam dala moderné farby a exkluzívne kúsky, ktoré len tak niekde neuvidíte, sú na svete. Táto komoda vás vyjde na 493 €.

Autor: outthereinteriorsAutor: outthereinteriors

Horčicový odtieň vyzerá napodiv veľmi dobre aj na stenách. Vďaka tomuto vymaľovaniu bude každá miestnosť pôsobiť teplejším a príjemnejším dojmom. Pozor ale, aby ste sa neocitli v spleti žltých tónov, z ktorých by vás za chvíľu mohla začať bolieť hlava. Vymaľujte vždy len časť izby alebo jednu stenu, Kontrast bude skvelým oživením a ak si ponecháte drevený nábytok, trendy miestnosť je na svete.

Doplnky a dekorácie robia izbu izbou, preto vám doma samozrejme nesmú chýbať. A keď už je reč o horčicovej farbe, budeme sa jej tónu držať. Ako oživenie vám postačia drobnosti v podobe vankúšikov, sviečok, mištičiek, rámikov na fotky alebo prútených misiek na ovocie.

Autor: wolfandbagerAutor: wolfandbagerAutor: healsAutor: heals

Článok Interiér v horčicovej farbe bol publikovaný 21. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...