Štýlové dekorácie pre jeseň 2014

Tagy:  bytové doplnky, interiér, bývanie, byt, dom, jesenné dekorácie, jeseň

Sponzorované odkazy:

Štýlové dekorácie pre jeseň 2014

Podľa kalendára je oficiálne jeseň a keď sa pozriete von, počasie tomuto studenému ročnému obdobiu úplne zodpovedá. Ak si s novou sezónou radi modernizujete bývanie, nechajte sa inšpirovať najnovšími dekoráciami a doplnkami, ktoré dodajú interiéru šmrnc, ktorý mu už chvíľu chýba.

Vankúše by v obývacej izbe rozhodne nemali chýbať, pretože miestnosť osviežia, ozvláštnia a navyše sú počas sedenia v sedacej súprave veľmi pohodlné. Ak si chcete zaobstarať nové kúsky a neviete, ktoré sú aktuálne in, pozrite sa na novú kolekciu od značky Michel Gold, ktorá prichádza s radom ručne háčkovaných vankúšikov v typických jesenných odtieňoch ako je hnedá, béžová, okrová alebo zlatá. Jeden vás vyjde na približne 22 €.

Autor: bloomingdalesAutor: bloomingdales

Milujete sklo a predovšetkým sklenené doplnky, ktoré sú elegantné a nesmrteľné? Potom svoju pozornosť zamerajte na najnovšie atraktívne kúsky od populárneho výrobcu šperkov a bytových dekorácií Swarovski. Krištáľ snúbiaci sa krehkým sklom je prepychový sám osebe a animálne vzory sú veľmi vtipné a do obývacej izby na chodbu alebo do spálne sú tak úplne ideálne.

Autor: swarovskiAutor: swarovski

Sviečky by mali byť neoddeliteľnou súčasťou každého obydlia, a to už len preto, že dokážu miestnosť dokonale prevoňať. Vonné sviečky od značky Fornasetti sú vyrobené z prírodnej živice a obsahujú esenciálne oleje, ktoré nielen neustále voňajú, a to dokonca aj keď nehoria, ale zároveň povzbudzujú telo a myseľ a dodávajú energiu. Ich dizajn je potom čerešničkou na torte, pretože sú vzhľadovo krásne a moderné.

Autor: barneysAutor: barneys

Fontány sa v domácnostiach objavujú už veľa rokov, avšak nie všetky sú moderné, nadčasové a elegantné. Najnovšia kolekcia bytových doplnkov od Create and Barrel prichádza na trh s luxusnými futuristickými fontánami, ktoré aj bez prúdiacej vody vyzerajú skvele a slúžia ako naozajstný šperk miestnosti. Model môžete umiestniť nielen do obývacej izby, ale napríklad do kancelárie alebo do spoločenskej miestnosti.

Autor: createandbarrelAutor: createandbarrel

V kurze tohtoročnej jesene a zimy sú predovšetkým orientálne prvky, ktoré sa môžu objavovať ako v domácnostiach, tak aj v oblasti módy a šperkov. Ak sa bojíte príliš okázalých kúskov ako sú koberce, obrazy alebo orientálny nábytok, zaobstarajte si tieto exkluzívne rámčeky na fotografie od značky Lane Crawford. Tie zvelebia každú miestnosť, na stene vyzerajú senzačne a jeden vás navyše vyjde na iba 13 €.

Autor: lanecrawfordAutor: lanecrawford

Jeden čas boli v kurze aróma lampy, potom prišli vonné tyčinky a sviečky. Dnes sú absolútnou vymoženosťou a skvelým vynálezom bytové parfumy, ktoré prevoňajú izbu na celý deň, vône sú ľahké, svieže, nezaťažujú myseľ a nespôsobujú nepríjemné svrbenie očí alebo pálenie sliznice. Zaobstarať si ich môžete napríklad u značky Amara a to už od 45 €. Bude sa páčiť zmyselná orchidea, jemná vanilka alebo svieži pomaranč?

Autor: amaraAutor: amara

Článok Štýlové dekorácie pre jeseň 2014 bol publikovaný 30. září 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...